سبد خرید 0

نیمکت پارکی فلزی

Metal Outside Benches

محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> نیمکت پارکی >> نیمکت فلزی >>
کد کالا : NAP-109
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی
نیمکت پارکی فلزی، اولین برتری و مزیتی که نسبت به نیمکت های چوبی دارد، این است که در برابر فرسودگی و صدمه، بسیار مقاوم است. استحکام فوق العاده ی نیمکت فلزی پارک، باعث شده تا امروزه، کاربرد بسیار وسیعی داشته باشد.
نیمکت فلزی پارک، نیاز به مراقبت چندانی ندارد و به همین دلیل، هزینه ای تحت عنوان تعمیر و نگهداری در بر نخواهد داشت، در عین حال قابلیت رنگ پذیری آن، این امکان را می دهد تا به سادگی قابل رنگ کردن باشد. هر کسی می تواند به سادگی نیمکت فلزی را رنگ کند، بدون اینکه نیاز به آموزش خاصی داشته باشد.
 

نیمکت پارکی فلزی

توجه به مبلمان و تجهیزات شهری، از این رو اهمیت بسیاری دارد که این تجهیزات، از طرفی تعیین کننده ی جلوه ی شهر به شمار می آیند و از طرف دیگر نقطه ی تلاقی فرهنگ و آداب و محیط و تاریخ هستند.
نیمکت های پارکی و شهری یکی از نمونه های متعدد این تجهیزات اند که مردم همیشه با آن ها سر و کار دارند و از نظر آماری، در فضاهای مختلف شهری، به وفور و گسترده، مورد استفاده قرار می گیرند.
ایمن ترافیک کالا با معرفی نیمکت فلزی پارک، مجموعه ای از نیمکت های پارکی را گردآوری کرده است که امروزه کاربرد و مصرف بسیار گسترده ای دارند. در پارک ها، پیاده روها، مجتمع ها و محیط های باز و بسته ی دیگر.
قیمت نیمکت فلزی پارک، با توجه به عمر طولانی و هزینه ی تعمیر و نگه داری نزدیک به صفر، بسیار مقرون به صرفه است. 
انعطاف پذیری فلز در هنگام ساخت نیمکت فلزی، باعث می شود تا طرح های گوناگونی را بتوان بر روی آن اجرا کرد. اجرای طرح های متناسب با محیط، نکته ی قابل توجهی است که در انتخاب و ساخت نیمکت پارکی فلزی، باید ملاحظه شود.
خرید نیمکت فلزی پارک به صورت اینترنتی، این مزیت را برای شما به همراه دارد که به سادگی و در هر موقعیتی می توانید، محصولات مختلف را بررسی و انتخاب کنید.
ایمن ترافیک کالا، با عرضه ی بهترین نوع از مبلمان و تجهیزات شهری، مرجعی قابل اطمینان برای مشاوره تخصصی و خرید نیمکت پارکی فلزی است.
 
 

مزایا

- 1-استحکام
- 2-مقرون به صرفه
- 3-بدون نیاز به مراقبت
- 4-دوام در شرایط جوی مختلف

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^