سبد خرید 0

نیمکت فلزی پایه چدنی

Metal Garden Bench with Cast Iron Legs

محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> نیمکت پارکی >> نیمکت فلزی >>
کد کالا : NAP-103
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی
نیمکت پارکی چدنی ، با جلوه ی یونیک و منحصر به فردی که دارد، تاثیری مسحور کننده بر محیط می گذارد. طراحی زیبا و دلنشین پایه ها و تکیه گاه این نیمکت فلزی، نشان از ذوق و خلاقیت در طراحی این محصول دارد.
وجود زاویه و گوشه های تیز در انواع نیمکت فلزی می تواند خطر آفرین باشد و نشان از غیر استاندارد بودن محصول دارد. اما نیمکت پارکی چدنی ، به دلیل استفاده از انحنا در قسمت های چدنی آن، محصولی است کاملا استاندارد و ایمن.
 

نیمکت فلزی پایه چدنی

نیمکت های پارکی، امروزه تبدیل به المانی ثابت در تمام شهرها شده اند. پیوند این محصولات با جامعه بشری، به دلیل کارکرد دوگانه ی آن ها در تاثیر بر جلوه ی شهر و همچنین جنبه ی کاربردی آن ها است.
در این میان، طراحی های خلاقانه، ابداع روش های ساخت جدید و در نهایت ترکیب متریال مختلف، منجر به نوآوری در صنعت تولید و طراحی نیمکت های پارکی شده است.
ایمن ترافیک کالا، مشاور تخصصی پروژه های بزرگ تجهیز و ایمن سازی، مجموعه ای متنوع از طرح های کلاسیک و مدرن نیمکت های پارکی را به شما ارائه می دهد که همچنین، شامل متریال مختلفی می شود.
نیمکت پارکی چدنی به دلیل تاثیری که بر جلوه ی شهر دارد، می تواند حالتی آرام بخش و زیبا برای محیط ایجاد کند، چرا که این جا، محل تلاقی صنعت و هنر است. به این ترتیب، نیمکت فلزی پایه چدنی، بهترین انتخاب برای پروژه هایی است که به زیبایی در کنار کاربرد اهمیت می دهند. در عین حال نیمکت پارکی چدنی ، برای فضای سبز مجتمع های مسکونی و تجاری، پارک ها، ویلاها، باغ ها و اماکن تاریخی بسیار مناسب است.
قیمت نیمکت پارکی چدنی ، با طراحی منحصر به فرد و استفاده از چدن در ساخت، بسیار مناسب می باشد. ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده ی تخصصی مبلمان و تجهیزات شهری، خرید اینترنتی نیمکت فلزی پایه چدنی را به شما پیشنهاد می دهد.
 
 

مزایا

- 1-زیبایی منحصر به فرد
- 2-دوام و ماندگاری طولانی
- 3-کم ترین نیاز به مراقبت و نگه داری
- 4-مقاوم در برابر آسیب های احتمالی

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^