سبد خرید 0

لباس کار یکسره طرح کانادایی

Canadian Model of Overall Workwear

محصولات >> تجهیزات ایمنی >> لباس کار >> لباس کار یکسره >>
کد کالا : GR-957
انتخاب رنگ :
انتخاب سایز :
قیمت : 145,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 145,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

لباس کار خارجی یکسره از موادی ساخته می شود که می تواند حفاظت لازم را برای فرد فراهم آورد همچنین به دلیل خطرات احتمالی که ممکن است در ساعات کاری بوجود آید، پوشش کامل لباس کار یکسره، تنه و سایر اندام های بدن را در برابر فلزات و اجسام تیز و برنده محافظت می نماید.

با توجه به وسعت تنه انسان از قسمت های دیگر بدن ، حفاظت و مراقبت از این قسمت ها در برابر آسیب های احتمالی حایز اهمیت است و لباس کار خارجی یکسره مردانه به دلیل پوشش یکدست خود می تواند ایمنی لازم را برای فرد تضمین نماید.

لباس کار مهندسی یکسره ضد آب با توجه به شرایط و محیط های مختلف کاری تولید شده و می تواند از نفوذ آب به درون لباس کار جلوگیری کند. همچنین به دلیل افزایش مقاومت لباس کار خارجی یکسره ، قسمت های مختلف لباس کار را با دوبار دوخت به هم متصل می کنند که می تواند دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

 

دیگر مشخصات لباس کار یکسره طرح کانادایی

لباس کار یکسره مهندسی ( مدل کانادایی ) یکی از تجهیزات ایمنی است که از اتصال کاپشن ایمنی و شلوار ، به هم ساخته می شود. خرید لباس کار یکسره بنا به درخواست افراد در سایز ها و اندازه های متفاوت امکان پذیر می باشد.

لباس کار مهندسی یکسره باید کاملا مناسب فرد باشد و بتواند کلیه قسمت های بدن فرد را در برابر آلودگی های محیط کاری پوشش دهد و ایمنی لازم را در حین کار فراهم آورد.

لباس کار مهندسی یکسره طبق استانداردهای وزارت کار تولید و طراحی می شود و می تواند در برخورد با مواد سوختنی، از فرد محافظت نماید و در شرایط مورد نیاز باعٍث متعادل نگه داشتن هوای درون لباس کار شود.

خرید لباس کار یکسره طرح کانادایی

ایمن ترافیک کالا، لباس کارمهندسی یکسره که از نظر کیفیت با لباس کار خارجی رقابت می کند را معرفی می نماید. کیفیت بالای محصول سبب می شود که مقاومت و ماندگاری بیشتری در ساعات کاری داشته باشد.

 

مشاهده تمامی لباس کارهای یکسره

مزایا

- 1-ضد الکتریسیته
- 2-پارچه استاندارد تولید لباس کار
- 3-در رنگ ، سایزو بسته بندی مناسب
- 4-امکان چاپ آرم شرکت ها روی لباس
- 5-بدون تغییر رنگ و مقاوم در مقابل سوختگی
- 6-دارای شبرنگ در قسمت های مختلف لباس کار برای دید بهتر

معایب

مشخصات فنی

مشخصات لباس
مدل :
لباس کار یکسره طرح کانادایی
جنس :
فیلامنت - پلی استر پنبه
سایز :
38-...-52
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^