سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> عینک ایمنی >> عینک محافظ لیزر >>
کد کالا : IT-458
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

اگر به هر عنوانی در حال کار با دستگاه های لیزر هستید، استفاده از تجهیزات ایمنی ضروری را فراموش نکنید. در هنگام کار با لیزر باید به هر نوعی سایر اجزای بدن را در برابر اشعه های لیزر محافظت کرد. چشم ها از جمله حساس ترین اعضای بدن هستند که ممکن است در چنین شرایطی دچار آسیب شوند بنابراین عینک ایمنی مناسب مهمترین وسیله ی ایمنی در هنگام کار با لیزر است.
عینک محافظ چشم صنعتی و پزشکی ارائه شده در ایمن ترافیک کالا بسیار محکم و با دوام است و طراحی این عینک کار با لیزر بر اساس آخرین استانداردها صورت گرفته می باشد. تمامی متریال به کار رفته در تولید عینک محافظ لیزر صنعتی و پزشکی از نوع با کیفیت ترین مواد بوده و به راحتی روی چشم های شما قرار می گیرد.
همان طور که می دانید عینک های کار با لیزر پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و باید تعویض شوند عینک محافظ چشم صنعتی و پزشکی دارای عمر بسیار طولانی بوده و قابلیت جذب پرتوها با طول موج 190 تا 380 نانومتر و 600 تا 760 نانومتر را دارد. هر چقدر طول موج کوتاه شود شدت و قدت پرتو افزایش می یابد. بنابراین عینک محافظ چشم صنعتی و پزشکی ارائه شده در ایمن ترافیک کالا از محافظت بالایی برخوردار است. 

مزایا

- 1-انعطاف پذیر و محکم
- 2-حفاظت کامل
- 3-عمر طولانی
- 4-طراحی زیبا
- 5-قیمت مناسب

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
عینک محافظ چشم صنعتی و پزشکی
محدوده طول موج :
190nm – 380nm و 600nm-760nm
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^