سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات اداری و آموزشی >> صندلی دانشجویی >>
کد کالا : TM-144
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

صندلی دانشجویی دسته دار یکی از متداول ترین نوع از صندلی های آموزشی است که به عنوان تجهیزات اداری و آموزشی در مقاطع تحصیلی مختلف و همچنین آموزشگاه ها و دانشگاه ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های مهم صندلی دانشجویی دسته دار وزن سبک آن است. این صندلی به راحتی قابل حمل است و جا به جایی آن به سهولت انجام می شود.

 

کیفیت ساخت صندلی دانشجویی دسته دار

صندلی دانشجویی دسته دار پایه های فلزی بسیار محکمی دارد. این پایه ها به راحتی فشارهای حاصل از وزن زیاد را تحمل می کنند و در برابر سقوط و یا اصابت ضربه های محکم نیز مقاومت بالایی دارند. این پایه ها به هم جوش داده شده اند و در مجموع اسکلت قدرتمندی را تشکیل داده اند. نشیمن و تکیه گاه و همچنین دسته این صندلی از جنس چوب طراحی شده اند و توسط اتصالات بسیار محکمی به اسکلت فلزی صندلی متصل شده اند. قسمت های چوبی این صندلی نیز کاملا مستحکم و در برابر ضربه مقاوم هستند.
در پایین صندلی، در قسمت زیر نشیمن، یک طبقه جهت نگهداری از وسایل جانبی دانشجو درنظر گرفته شده است که به پایه ها متصل است. دسته این صندلی نیز جهت قرار دادن کتاب و جزوه و یا تکیه گاهی برای دست می باشد.
ایمن ترافیک کالا خرید صندلی دانشجویی دسته دار را به صورت حضوری و همچنین جهت سهولت و راحتی در خرید آن، امکان خرید اینترنتی صندلی دانشجویی را نیز با قیمتی بسیار مناسب فراهم کرده است.

مزایا

- 1-بدنه بسیار مستحکم
- 2-اتصالات محکم
- 3-قیمت مناسب
- 4-سبک و راحت

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^