سبد خرید 0

شبرنگ تری ام 10 ساله

10Year 3m Reflective Sheeting

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> شبرنگ ترافیکی >> شبرنگ تری ام امریکا-3m >>
کد کالا : OR-9054
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

شبرنگ ترافیک تری ام به دلیل شفافیت بسیار زیادی که داراست برای افزایش حریم جاده ها و مشخص کردن منطقه مورد نظر مورد استفاده می گیرد. همچنین این محصول برای هشدار دادن به رانندگان در شب و روز نیز استفاده می شود.

شبرنگ ترافیک تری ام از جنس پی وی سی ساخته شده و در برابر تجهیزات آبی از خود مقاومت نشان می دهد همچنین در برابر رطوبت ناشی از شرایط کاری که ممکن است باعث ازبین رفتن محصول شود، دارای مقاومت خوبی می باشد.

شبرنگ ترافیک انعطاف پذیر بوده و در سطوح منحنی و دارای قوس نیز به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول به دلیل استفاده از لایه چسب بسیار قوی در هنگام تولید پس از استفاده به آسانی از محل موردنظر جدا نمی شود و می تواند در ساعات زیادی از شبانه روز مورد استفاده قرار بگیرد.

 

شبرنگ ترافیک 

شبرنگ تری ام در گروه لوازم ایمنی ترافیکی قرار داشته و از جمله تجهیزات مورد نیاز در هنگام استفاده از علایم ترافیکی است. همچنین این محصول به دلیل مقاومت بسیار زیاد در بازه زمانی دراز مدت ، کاربردهای گسترده ای دارد.

شبرنگ ترافیک به دلیل موادی که در ساخت این محصول استفاده می شود  دارای کیفیت بیشتری نسبت به محصولات مشابه خود است و همچنین طول عمر استفاده از شبرنگ ترافیکی را افزایش می دهد.

شبرنگ ترافیکی در برابر مواد نفتی و روغنی مقاوم بوده و در برابر تابش مستقیم نور خورشید دچار تغییر شکل نمی شود. همچنین قیمت شبرنگ تری ام نسبت به محصولات موجود در بازار بسیار مناسب می باشد.

شبرنگ ترافیکی دارای استاندارد 3M آمریکا بوده و می تواند در برابر شکنندگی از خود مقاومت نشان دهد. ضمنا این محصول نور تابیده به خود را با درخشش بیشتری انعکاس می دهد.

ایمن ترافیک کالا در جهت فروش لوازم ترافیکی ، مناسب ترین قیمت شبرنگ ترافیک را به مشتریان عرضه می دارد و افراد می توانند اقدام به خرید شبرنگ ترافیکی با برند3M  نمایند. 

مزایا

- 1-ضد خش
- 2-چاپ دیجیتال
- 3-کیفیت و ماندگاری بالا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
شبرنگ تری ام 10 ساله
طول :
20 متر
عرض :
124 سانتی متر
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^