سبد خرید 0
محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> وسایل ورزشی پارکی >>
کد کالا : NAP-338
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

وسایل ورزشی پارکی، بهترین گزینه برای ورزش های روزانه برای تمامی اعضای خانواده هستند. امروزه با در دسترس بودن بوستان ها و پارک ها، دسترسی به وسایل بدنسازی پارکی نیز آسان بوده و این امر برای همه گان میسر شده است.

 

نصب، طراحی و تناسب دستگاه اسکی فضایی پارک

دستگاه اسکی فضایی پارک، مانند بسیاری از محصولات مشابه در این زمینه، برای نصب در بوستان ها، بلوارها، پارک ها، محوطه های مسکونی، پیاده روهای وسیع و مواردی از این قبیل، انتخابی ایده آل است.

وسایل ورزشی داخل پارک، به دلیل در دسترس بودن برای افراد مختلف در هر سنی، باید ساختار و طراحی استانداردی داشته باشند تا موجب ایراد صدمه فیزیکی نشوند. در همین راستا، تولید لوازم ورزشی پارکی در ایمن ترافیک کالا، تحت نظر کارشناسان مجرب صورت گرفته و تمامی استانداردهای بین المللی در جزئی ترین ویژگی های وسایل بدنسازی پارکی اعمال می شود.

دستگاه اسکی فضایی پارک، برای بالا بردن ضربان قلب و تقویت مفاصل، دستگاهی کامل است. از ویژگی های دیگر این دستگاه ورزشی داخل پارک می توان به: تقویت همزمان اندام های بالاتنه و پایین تنه، عضلات کمر، تقویت قلب و ریه، تقویت عضلات پشت و گردن و در نهایت بهبود رماتیسم و سایر بیماری های مفصلی، اشاره کرد.

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده مبلمان و تجهیزات شهری، قیمت وسایل بدنسازی پارکی را در رده ای بسیار مناسب تعیین کرده است.

مزایا

- 1-بدنه تمام فلزی
- 2-ساختار بسیار محکم و مقاوم
- 3-قیمت مناسب
- 4-طراحی استاندارد و ارگونومیک

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^