سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> دستكش ايمنی >> دستکش ایمنی ضد برش >>
کد کالا : SIG-322
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

دستکش ایمنی شیار دار یکی از بهترین و محبوب ترین دستکش های ایمنی است که فروش بسیار گسترده ای داشته است. قیمت دستکش کار آن چنان کم و ناچیز است که نمی توان آن را جزو هزینه ها به شمار آورد.

خرید دستکش ایمنی مناسب، به معنای در نظر گرفتن کاربردها، کیفیت و قیمت این محصول است. در نتیجه باید گفت که دستکش کار ایمنی شیار دار با کارایی بسیار گسترده و عمر طولانی و رویه ی محکم و با کیفیتی که دارد بهترین دستکش کار به شمار می آید.

ایمن ترافیک کالا با معرفی و عرضه ی دستکش ایمنی شیار دار سعی در آن دارد که تجهیزات ایمنی سبک و کارآمد به جعبه ابزار های خانگی نیز راه پیدا کند، و رعایت اصول ایمنی با همگانی شدن، اهمیت و شکلی شخصی و فردی به خود بگیرد.

 

دیگر خصوصیات دستکش ایمنی 

انواع دستکش ایمنی در زمینه های گوناگونی کاربرد دارند که در اینجا و در رابطه با دستکش کار شیار دارد مواردی همچون: امور باغبانی، سرویس وسایل سرمایش گرمایش، کار با فلزات برنده، مونتاژ، لوله کشی و بسیاری از موارد مشابه را می توان نام برد.

ایمنی در هنگام کار فرهنگی جهانی است که در تمام کشورهای صنعتی به درستی اجرا و رعایت می شود. از آن جا که تصور همه گان از اجرای اصول ایمنی، محدود می شود به واحد های صنعتی و تولیدی، درحالیکه جنبه ی شخصی آن معمولا نادیده گرفته می شود.

ایمن ترافیک کالا با معرفی این دستکش ایمنی یکی از کاربردی ترین دستکش های کار را در دسترس کاربران قرار داده است. قسمت کف دستکش ضخامت مناسبی دارد که کمک می کند به راحتی با اشیاء برنده و نوک تیز بتوان کار کرد، در عین حال بافت نرم و انعطاف پذیر آن اجازه می دهد تا دست ها به خوبی و راحتی حرکت کنند و به این ترتیب کاربر بتواند کارهایی را انجام دهد که مانند مونتاژ و... نیاز به ظرافت بیشتری دارند.

مزایا

- 1-همه کاره
- 2-قیمت ارزان
- 3-عمر طولانی
- 4-بسیار سبک
- 5-پوشش و انعطاف عالی
- 6-استفاده از مواد اولیه درجه یک

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
دستکش ایمنی شیاردار
جنس پارچه :
نخ پلی استر
جنس روکش :
لاتکس
کاربرد :
صنایع فلزی سبک - تعمیرات - مونتاژ - ساختمانی - مصارف عمومی
خصوصیات :
ضد لغزش - انعطاف پذیر
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^