سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> دستكش ايمنی >> دستکش ایمنی ضد برش >>
کد کالا : SIG-412
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

دستکش کارمند برش پلی استر با توجه به استفاده از الیاف پلی استر در آن، ویژگی های متفاوتی دارد، که این مشخصه باعث شده تا این دستکش ایمنی کار، برای فعالیت های خاصی مناسب تر باشد.

خرید دستکش کارمند برش مناسب، بستگی به مشخصات آن محصول و نوع محیطی دارد که در آن فعالیت دارید. استفاده از الیاف پلی استر کمک می کند تا این دستکش ایمنی قابلیت جذب آب بسیار کم تری داشته باشد. به همین دلیل این نوع دستکش ضد برش مناسب برای لوله کشی، سرویس ادوات سرمایشی-گرمایشی، امور موتور خانه و تمام مواردی است که در محیطی مرطوب فعالیت می کنید.

 

دستکش کارمند برش 

گستردگی تولید و کاربردهای مختلف انواع دستکش های ایمنی، باعث شده تا در هر نوع مواد و جنسی متفاوت به کار برده شود. این گوناگونی، ویژگی های متفاوتی را ایجاد کرده است که امروزه برای بسیاری از ما آشنا هستند: دستکش های لاستیکی، چرمی، الیاف مصنوعی، نخی و موارد مختلف دیگر.

ایمن ترافیک کالا در این بخش دستکش کارمند برش پلی استر را معرفی می کند، که به دلیل طراحی خاص و به کار گیری نوع ویژه ای از الیاف، مشخصات قابل توجهی دارد که در ادامه به همه ی آن ها اشاره خواهد شد.

دستکش کارمند برش پلی استر در برابر حرارت مقاومت نسبی خوبی دارد، و الیاف آن در برابر شعله های آتش خاصیت جمع شوندگی کمی دارند. طراحی ارگونومیک این دستکش ایمنی کار، انعطاف پذیری بالایی به آن داده است تا بتوانید با قطعات کوچک به خوبی کار کنید و فعالیت هایی را که نیاز به ظرافت دارند به نحو احسن اجرا کنید.

ایمن ترافیک کالا دستکش کارمند برش پلی استر را در گروه تجهیزات ایمنی با قیمتی مقرون به صرفه و مناسب، در دسترس کاربران قرار داده تا به سادگی محصول مناسب و دل خواه خود را تهیه کنند. الیاف مصنوعی به کار رفته در دستکش پلی استر این قابلیت را ایجاد کرده اند که دستکش کار خود را به راحتی شستشو دهید و به سرعت خشک شود.

مزایا

- 1-قیمت مناسب
- 2-انعطاف پذیری بالا
- 3-خشک شدن سریع
- 4-کم ترین میزان جذب آب
- 5-قابلیت شستشوی ساده
- 6-استفاده از مواد اولیه درجه یک

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^