سبد خرید 0
محصولات >> تجهیزات ایمنی >> دستكش ايمنی >> دستكش كار چرمی >>
کد کالا : Gr-963
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

جوشکاری یکی از فعالیت هایی است که عوارض مختلفی را در آن واحد برای دست ها در پی دارد. امکان ایجاد سوختگی های آزار دهنده و یا شدید، در معرض ضربه بودن دست ها، امکان بریدگی و مواردی از این دست نشان دهنده ی این است که برای محافظت و داشتن ایمنی در این فعالیت خاص باید از محصولی تخصص استفاده کرد.

جهان صنعتی، عوارض و فواید متفاوتی را تا به امروز نشان داده است. کار کردن در محیط های صنعتی، واحد های تولیدی، مجاورت با مواد شیمیایی، و شرایط مختلف کارهای سنگین، باعث شده اند تا دانش و ملزومات ایمنی به همان نسبت پیشرفت کند و شکل پیچیده ای به خود بگیرد.

 

دیگر ویژگی های دستکش چرمی ایمنی جوشکاری 

دستکش چرمی ایمنی جوشکاری هوبارت این قابلیت را دارد، که با ویژگی هایی که برای آن طراحی شده به خوبی از دست ها محافظت کند. چنگش فوق العاده ای که کاربر در هنگام کار خواهد داشت به دلیل چرم انعطاف پذیری است که شرکت تولید کننده برای این دستکش ایمنی کار در نظر گرفته.

در کنار این ویژگی، می توان به پوشش مناسب مچ دست ها تا ساعد اشاره کرد که یکی از مهم ترین مشخصه هایی است که در انتخاب دستکش چرمی ایمنی جوشکاری مناسب عاملی تعیین کننده است. به دلیل اینکه در هنگام جوشکاری کارهای سنگین و سخت در کنار داشتن ظرافت و جزیی نگری اهمیت قابل توجهی دارند، یک دستکش چرمی جوشکاری خوب باید ویژگی های دوگانه ی، رویه ای محکم و غیر قابل نفوذ را در کنار  انعطاف پذیری مناسب داشته باشد.

ایمن ترافیک کالا دستکش چرمی ایمنی جوشکاری هوبارت را به عنوان یکی از محصولات تخصصی، برای رعایت هرچه بهتر اصول ایمنی معرفی می کند. دستکش چرمی ایمنی جوشکاری هوبارت یکی از با کیفیت ترین محصولاتی است که در زمینه ی تخصصی جوشکاری عرضه شده و با توجه به قیمت مقرون به صرفه ای که دارد گزینه ای عالی برای خرید دستکش کار چرمی به شمار می آید.

مزایا

- 1-طول مناسب و پوشش ساعد دست
- 2-طراحی آرگونومیک
- 3-بدنه ی تمام چرم
- 4-مقاومت بالا در برابر حرارت و ضربه

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^