سبد خرید 0

دستكش كف چرم مهندسی

Engineering Leather Palm Gloves

محصولات >> تجهیزات ایمنی >> دستكش ايمنی >> دستكش كار چرمی >>
کد کالا : Gr-962
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

لزوم استفاده از دستکش های ایمنی مانند باقی تجهیزات ایمنی در هنگام کار به میزان بسیار زیادی برای همه ی کارکنان در عرصه های مختلف واضح است. این گستردگی در استفاده، باعث ایجاد انواع مختلفی از دستکش های ایمنی می شود. به نحوی که حتی ممکن است نوع خاصی از دستکش های ایمنی فقط در یک کار خاص کارآیی داشته باشد و استفاده از آن در کار دیگر حتی ممکن است موجب ایجاد خطر گردد.

دستکش کف چرمی مهندسی با استفاده از چرم ضخیم و با کیفیت در قسمت کف دست، این امکان را به شما می دهد که حتی برای انجام فعالیت های ظریفی مانند یادداشت برداری بتوانید به راحتی انگشتان خود را حرکت دهید.

در عین حال فرم و ترکیب بندی دستکش کف چرم مهندسی، کارآیی آن را به خوبی نشان می دهد. دست ها را به شکلی مناسب پوشش داده و در قسمت پایین مچ محکم می شود. حجم کمی دارد تا با استفاده از این قابلیت بتوان به راحتی آن را درون جیب قرار داد.

 

دیگر ویژگی های دستکش کف چرم مهندسی 

امروزه ضرورت استفاده از دستکش های ایمنی مختلف، تولیدات مربوط به این محصول را بسیار گسترده و متنوع جلوه می دهد. این گستردگی باعث شده تا تناسب دستکش کار چرمی با نوع استفاده ی آن ها بررسی های تخصصی و دقیقی را موجب شود.

عوارض ناشی از مجاورت مواد شیمیایی، کاملا متفاوت با کار کردن با مواد اولیه ی سخت و برنده است. به همین دلیل پیشنهاد ایمن ترافیک کالا استفاده از دستکش های ایمنی متناسب با نوع فعالیت خاص شما است. که در این جا موضوع بحث دستکش کف چرم مهندسی است.

کار در فضاهای باز به ویژه در مجاورت با هوای سرد ویژگی دیگر این دستکش کار چرمی را نشان می دهد. به این ترتیب این محصول با انعطاف بیشتری که نسبت به محصولات مشابه دیگر دارد این امکان را به شما می دهد تا برای انجام کارهای سبک تر نیز از آن استفاده کنید.

ایمن ترافیک کالا مناسب ترین قیمت دستکش ایمنی مهندسی را ارائه می دهد. دستکش کف چرم مهندسی در گروه لوازم ایمنی پس از بررسی های بسیار بر روی محصولات مشابه بازار به علت رعایت استاندارد ها انتخاب شده و عرضه می گردد.

 

مشاهده تمامی دستکش های کار چرمی

مزایا

- 1-ظاهر متناسب
- 2-امکان حرکت انگشتان برای انجام کارهای ظریف
- 3-کم حجم بودن دستکش

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^