سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> سرعت گیر >>
کد کالا : T-118
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

جداکننده ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که در فضاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول تولید داخل کشور بوده و جنس آن پلی اتیلن است.

جدا کننده ترافیکی برای مواقعی که محدودیت در زمان و مکان وجود دارد بسیار مناسب و ایده ال است. و برای تعیین حریم راه و جدا کردن مسیر مورد استفاده قرار می گیرد.جداکننده پلاستیکی از قطعات مدولار پلاستیکی تشکیل گردیده است و می تواند به صورت موقتی و دائمی فیکس شود.

از این محصول در پارکینگ ها، خیابانها و پارک ها و تمامی مکان هایی که نیاز به قسمت بندی محوطه است استفاده می شود. جدا کننده پلی اتیلنی با چهار عدد رول بولت قابل نصب می باشد.

ایمن ترافیک کالا، جداکننده ترافیکی زرد را عرضه می نماید.بر روی بدنه این جدا کننده شبرنگ قرار دارد که دید انرا در شب میسر می کند.

تولید جدا کننده ترافیکی به شکلی است که براثر ضربه شکسته نشود. جدا کننده ترافیکی همچنین از ضربه مستقیم جلوگیری می نماید.

بر روی هریک از جداکننده ترافیکی می توان از یک عدد استوانه ایمنی شبرنگ دار به جهت بازتاب نور و جلوگیری ازغافلگیر شدن احتمالی رانندگان خودروها در شب استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش جداکننده ترافیکی که در دسته تجهیزات ترافیکی جای دارد را در بین کالا های موجود در بازار تحقیق کرده و نمونه محصولات را از کارخانه های مختلف جمع آوری نموده و مورد آزمایش قرار داده است. محصول معرفی شده نتیجه این تحقیقات می باشد.

مزایا

- 1-وزن کم برای تسهیل در حمل و نقل
- 2-قابلیت حمل و نصب آسان
- 3-جایگزین مناسب برای موانع بتونی
- 4-اتصال موانع بصورت نر و ماده به یکدیگر
- 5-دارای دو محفظه ورودی و تخلیه آب
- 6-مقاوم در برابر ضربات و اثرات جوی

معایب

مشخصات فنی

7 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

صفر باقری :
0 0
با سلام از جدا کننده هاتون جهت سفارش میخواستم
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^