سبد خرید 0
محصولات >> مبلمان و تجهیزات شهری >> وسایل ورزشی پارکی >>
کد کالا : NAP-344
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تردمیل پارکی، به عنوان یکی از بهتری وسایل ورزشی پارکی به شمار می آید که با بدنه ای تمام فلزی ساخته شده و به این ترتیب، ساختاری بسیار محکم و مقاوم دارد. به کارگیری فلز برای ساخت بدنه، این امکان را ایجاد می کند که لوازم ورزشی پارکی در برابر آسیب های احتمالی، خراب نشود و در صورتی که به شکل غیر اصولی مورد استفاده قرار گیرد موجب صدمه به کاربر نگردد.

استانداردهای تردمیل پارکی

تردمیل پارکی تولید شده توسط ایمن ترافیک کالا، از طراحی ارگونومیکی بهره می برد تا قطعات متحرک و ثابت آن، تناسب کاملی با فیزیک و آناتومی استفاده کنندگان داشته باشد. این محصول از جمله وسایل ورزشی داخل پارک است که برای تقویت مفاصل، گردش خون در تمام اندام، بالا بردن ضربان قلب و تقویت عضلات اندام تحتانی موثر است.
وسایل ورزشی پارکی، با قرارگیری در دسترس عموم و همجواری با فضاهای تفریحی، گزینه ای عالی برای گسترش فرهنگ ورزش همگانی در بین خانواده ها است. تردمیل پارکی، انتخابی عالی برای نصب در بوستان ها، پارک ها، فضاهای سبز، معابر و بلوارها است.
ایمن ترافیک کالا عرضه کننده تخصصی مبلمان و تجهیزات شهری، قیمت تردمیل پارکی را بسیار مناسب و مقرون به صرفه تعیین کرده است.

مزایا

- 1-قیمت مناسب
- 2-بدنه تمام فلزی
- 3-طراحی استاندارد

معایب

مشخصات فنی

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^