سبد خرید 0
محصولات >> وسایل بازی و پارکی کودک >> لوازم بازی مهد کودک >> تاب و سرسره پلاستیکی >>
کد کالا : SH-201
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تاب و سرسره کودک در برابر تابش نور خورشید مقاوم بوده و تغییر رنگ و تغییر حالت نمی دهد . همچنین تاب و سرسره خانگی  در برابر سرما و برف و باران دچار شکنندگی نمی شود. به همین دلیل در مناطق سر پوشیده و سرباز استفاده می شود.

تاب و سرسره اسباب بازی به دلیل مواد استفاده شده در طراحی و تولید این محصول ، به راحتی با مواد شوینده تمیز شده و قابل شستشو می باشد. و می تواند مدت ها با حفظ حالت اولیه مورد استفاده قرار بگیرد.

تاب و سرسره اسباب بازی به دلیل نداشتن گوشه های تیز و برنده ایمنی کودکان را تامین می کند و محیط مطلوبی را برای تفریح و سرگرمی کودکان بوجود می آورد. تاب و سرسره اسباب بازی دارای نشیمن مناسبی برای کودک بوده و آسیب دیدن کمر فرد ممانعت می نماید.

 

تاب و سرسره اسباب بازی 

تاب و سرسره پلاستیکی از جمله لوازم بازی و تفریحی کودکان در مهد کودک است که در گروه لوازم بازی مهد کودک قرار می گیرد .

تاب و سرسره دارای دو تاب حفاظ دار و یک سرسره در کنار تاب ها است. در یک طرف این محصول پله های عمودی قرار گرفته و در کنار پله ها، تونل کوچکی تعبیه شده است که کودکان می توانند در آن بازی کنند. در طرف دیگر ، در کنار تاب ها ، قسمتی برای صخره نوردی کودکان طراحی شده است. تاب و سرسره موجود در این محصول از جنس پلی اتیلن نشکن ساخته می شود که مقاومت بسیار زیادی در هنگام استفاده دارد.

تاب و سرسره پلاستیکی بسیار سبک بوده و به راحتی جابجا می شود . همچنین این محصول در ابعاد مناسبی ساخته می شود که از اشغال فضای اضافی جلوگیری می کند.

تاب و سرسره اسباب بازی از جمله لوازم کودک است که دارای تاییدیه از شورای نظارت بر اسباب بازی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوده و طبق استانداردهای ایتالیایی طراحی و تولید می شود.

ایمن ترافیک کالا با در نظر گرفتن سلامت کودکان و در جهت فروش لوازم بازی مهد کودک ، اقدام به فروش انواع تاب و سرسره اسباب بازی می نماید و مشتریان می توانند تاب و سرسره کودک را در رنگ های متنوع خریداری نمایند. 

مزایا

- 1-شیک و با دوام
- 2-استحکام بسیار بالا
- 3-مقاوم در برابر نور خورشید و رطوبت و سرما

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
تاب و سرسره کشتی
ابعاد :
۲۰۰*۲۴۰*۳۰۰
جنس :
پلی اتیلن
رنگ :
ترکیبی
گروه سنی :
۲ سال به بالا
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^