سبد خرید 0

تابلوی محل عبور دانش آموزان

Triangle Red Bordered Traffic Sign

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> تابلو های ترافیکی >> علائم راهنمایی رانندگی >>
کد کالا : Kh-317
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تابلو ی محل عبور دانش آموزان از جمله تابلوهای ترافیکی اخطاری می باشند که پیغامی را مبتنی بر وجود خطری در محوطه ای که نصب شده اند به اطلاع رانندگان می رسانند. این تابلو راهنمایی رانندگی همان طور که از نامش پیداست در نزدیکی مدارس و معابری که احتمال عبور دانش آموزان می باشد نصب و استفاده می شود.
تابلوی محل عبور دانش آموزان که در ایمن ترافیک کالا عرضه می شود از بهترین مواد اولیه ساخته شده و از همه لحاظ بهینه می باشد. این تابلوی راهنمایی رانندگی دارای وزن کم بوده و قابلیت حمل ساده ای دارد. دارای دوام بالایی بوده و در مقابل خراش و ضربه مقاوم می باشد. دارای رنگ الکتروستاتیک بوده و در طول استفاده از این تابلوی راهنمایی رانندگی تغییر رنگی در آن مشاهده نخواهد شد.
تابلوهای ترافیکی موجود در ایمن ترافیک کالا دارای جنس بدنه ی ساده با گالوانیزه اصل یا ورق روغنی می باشند و همینطور این تجهیزات ترافیکی دارای شبرنگ رده مهندسی می باشند.
ایمن ترافیک کالا مجموعه ای غنی از تجهیزات ترافیکی از جمله علائم ترافیکی را ارائه می دهد که می توان گفت اکثر علائم راهنمایی رانندگی را در دسته های مختلف شامل می شوند. تابلوهای راهنمایی و رانندگی ارائه شده توسط ایمن ترافیک کالا با قیمت مناسب و از بهترین تولیدکنندگان تابلوهای ترافیکی می باشند.

 

مشاهده تمامی علائم راهنمایی رانندگی

 

  

مزایا

- 1- سبک و ارزان
- 2-ضد خراش و ضربه
- 3- نصب ساده و سریع
- 4-پوشش رنگ الکترو استاتیک

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
تابلو محل عبور دانش آموزان
نوع شبرنگ :
رده مهندسی
جنس بدنه :
بدنه ساده با گالوانیزه اصل یا ورق روغنی
رنگ :
الکترو استاتیک
نوع نوشتار :
روش چاپ یا برش کامپیوتری
ملحقات نصب(پیچ و مهره) :
yes
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^