سبد خرید 0

تابلو ورود ممنوع قطر 60

Circle Traffic Sign with 60cm Diameter

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> تابلو های ترافیکی >> علائم راهنمایی رانندگی >>
کد کالا : MO-302
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

تابلو های ترافیکی از جمله تجهیزات ترافیکی هستند که به منظور آگاه ساختن رانندگان از خطرات احتمالی مسیر و اطلاع رسانی در جهت امکانات، محدودیت ها و شرایط مسیر استفاده می شود که تابلو ورود ممنوع قطر 60 نیز در این دسته جای دارد، اما به طور کلی دسته تابلو ترافیکی در دو نوع تابلوهای معابر شهری و تابلوهای جاده ایساخته می گردد. تابلو های شهری با پوشش رنگ الکتروستاتیک و تابلو های جاده ای با ابعاد بزرگتر و از جنس گالوانیزه می باشند.

علائم و تابلوهای راهنمایی رانندگی از جهت ابلاغ پیام به سه نوع بازدارنده ، هشدار دهنده (اخطاری) و آگاهی دهنده (اخباری)  تقسیم می شود. تابلو ترافیکی بازدارنده که به آن تابلو انتظامی نیز گفته می شود، بیشتر به صورت دایره با نوار حاشیه قرمز رنگ می باشد.

تابلو ترافیکی ممنوعیت و محدودیت دارای قطر 90 سانت در مناطق غیر مسکونی و تابلو ورود ممنوع قطر 60 در مناطق مسکونی می باشد. تابلو ترافیکی بازدارنده  دارای زمینه ای به رنگ سفید و حاشیه قرمز رنگ  است.

فرم تابلو ها ازورق آهن به صورت قالبی و یکپارچه ساخته می شود که این امر سبب  افزایش طول عمر و استحکام تابلو ترافیکی می گردد.پوشش بکار رفته در ساخت محصول الکتروستاتیک بوده و که موجب دوام و افزایش طول عمر تابلو ترافیکی می شود و همچنین سبب می شود تابلو در مقابل شرایط بد جوی و خراش و خوردگی بسیار مقاوم گردد.

خرید تابلو ورود ممنوع

ایمن ترافیک کالا، در جهت تابلو های ترافیکی فعالیت می نماید.در صورتی که تمایل به خرید این محصول و یا محصولات مشابه دارید؛ می توانید از طریق ایمن ترافیک کالا اقدام کنید.

در سایت ایمن ترافیک کالا راه های ارتباطی مربوط به ارتباط با کارشناسان فروش دیده خواهد شد که مشتریان محترم می توانند با کارشناسان فروش تابلو ورود ممنوع قطر 60 جهت کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

 

 

مشاهده تمامی علائم راهنمایی رانندگی

 

  

مزایا

- 1-جنس بدنه گالوانیزه
- 2-مقاوم در برابر شرایط جوی متفاوت
- 3-دارای گارانتی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
تابلو دایره ای قطر 60
نوع شبرنگ :
رده مهندسی یا لانه زنبوری
جنس بدنه :
بدنه ساده با گالوانیزه اصل یا ورق روغنی
رنگ :
الکترو استاتیک
نوع نوشتار :
روش چاپ یا برش کامپیوتری
ملحقات نصب(پیچ و مهره) :
yes
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^