سبد خرید 0

استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی

45Cm Flexible Safety Delineator with Korean Reflector

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> استوانه ها >> استوانه ایمنی >>
کد کالا : T-103
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی که در برابر شرایط جوی، بسیار مقاوم و با دوام می باشد؛ معرفی شده است. جداکننده ها از جمله استوانه های ایمنی وظیفه هشدار و آگاه ساختن رانندگان را بر عهده دارند. سیلندر ترافیکی نام دیگر استوانه ترافیکی می باشد که البته از این ابزار به کار رفته در کنترل ترافیک با  نام استوانه ایمنی نیز یاد می گردد.

استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی به رنگ متمایل به قرمز ساخته شده و همچنین وجود نوارهای شب رنگ در این محصول دید بهتر و کامل تری را در مکان های با نور کم و یا تاریک  به رانندگان می دهد. شبرنگ های بکار رفته در سیلندر ترافیکی دارای چهار نوع پارچه ای، کره ای، چینی و لانه زنبوری می باشد.

 مشخصات استوانه ایمنی 45 سانت آکاردئونی

استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی از جنس ایوا و یا پلی اورتان ( نوعی پلاستیک ) می باشند؛ این امر باعث می گردد خاصیت ارتجاعی و انعطافی داشته باشند؛ بنابراین به هنگام برخور وسایل نقلیه به این محصول در وحله ی اول به اتومبیل آسیب نمی رسد و در نهایت خود استوانه نیز دچار هیچ آسیبی نمی شود و به حالت اولیه بر می گردد.

استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی از لوازم ترافیکی، به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند و همچنین وجود نوار های شبرنگ در آنها، در جاده های شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

ایمن ترافیک کالا، استوانه های ارتجاعی ترافیکی قابل استفاده در مدیریت مسیر ترافیک، پارکینگ ها، پیچ های خطرناک، سد معبر پیاده روها، تقاطع اتوبان ها و همچنین  جدا کردن مسیرها را معرفی می نماید.

به منظور تعیین مسیر توسط استوانه ها، بهتراست چند استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی را پشت سر هم قرار دهید. از استوانه ها به صورت ثابت و متحرک می توان استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، در راستای خرید و فروش تجهیزات ترافیکی پس از تحقیقات بسیار در بین نمونه های زیاد، محصولات خود را معرفی می نماید.

 برای خرید استوانه ایمنی 45 سانتی با کارشناسان ایمن ترافیک تماس بگیرید.

مشاهده تمامی استوانه های ترافیکی

مزایا

- 1-دارای شبرنگ آكاردئونی
- 2-دارای مواد درجه يک
- 3- ضربه پذیری بالا
- 4-انعكاس دهی فوق العاده نور
- 5-مقاوم در برابر گرما و حرارت
- 6- قابيلت جداسازی كفی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
استوانه ایمنی45سانت آکاردئونی
ارتفاع :
45
قطر :
25
جنس :
EVA
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^