سبد خرید 0

آینه محدب ترافیکی قطر 70

70cm Diameter Traffic Convex Mirror

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9032
قیمت : 750,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 750,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب ترافیکی دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند . آینه محدب ترافیکی پلی کربنات، نشکن بوده و شفاف تر و با دید مناسب تری نسبت به نوع شیشه ای می باشد. آینه محدب شیشه ای دارای قیمت ارزان تر بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.

در اینجا به معرفی اینه محدب شیشه ای خواهیم پرداخت. آینه محدب ترافیکی شیشه ای دارای قیمت مناسب تری بوده و در مواقعی که احتمال ضربه دیدن آینه ترافیکی وجود ندارد از آینه ترافیکی شیشه ای استفاده می شود.

سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب قطر 60 سانت می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

 

آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 70

ایمن ترافیک کالا مناسب ترین قیمت را برای آینه محدب ترافیکی و در زمینه لوازم ایمنی ترافیکی ارائه می دهد . آینه های ترافیکی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در شرایط نا مناسب آب و هوایی گزینه مناسبی هستند. آینه های ترافیکی به دو صورت نیمکره و منحنی باز ساخته می شود.

آینه محدب ترافیکی به منظور رویت نقاط کور و زوایای مخفی در پیچ های خطرناک ، بزرگراه ، جاده ها و پارکینگ منازل استفاده می شود. وجود آینه محدب سبب می شود که برخورد خودروها با یکدیگر و یا با عابرین کاهش یابد.

آینه محدب ترافیکی در مکان هایی که دید کامل وجود ندارد مانند پیچ جاده ها به منظور کامل شدن میدان دید، به کار می رود. وجود آینه محدب  از برخورد احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

آینه محدب ترافیکی در جاده های پر پیچ و خم، کارخانه های صنعتی و همچنین پارکینگ های بزرگ استفاده می شود. آینه ترافیکی محدب به وسیله ی دو عدد پیچ و مهره که در پشت آن قرار می گیرد، به راحتی قابل نصب است.

آینه محدب قطر 60 سانت ، سایز استاندارد آینه ترافیکی است که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، در جهت فروش لوازم ایمنی ترافیکی فعالیت می کند و این محصولات را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می دهد.

 

مشاهده تمامی آینه های محدب ترافیکی

مزایا

- 1-افزایش میدان دید رانندگان
- 2-مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی قطر 70
قطر :
70
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^