سبد خرید 0

آینه محدب ترافیکی قطر 60

60cm Diameter Traffic Convex Mirror

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9031
قیمت : 700,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 700,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب جاده ای دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند. آینه محدب شیشه ای از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات شفاف تر و با دید مناسب تری نسبت به شیشه ای بوده و همچنین نشکن نیز می باشد.

در اینجا آینه شیشه ای را معرفی می نماییم. آینه محدب ترافیکی شیشه ای دارای قیمت مناسب تری است. این آینه در مواقعی که احتمال کمتری برای ضربه دیدن آینه ترافیکی وجود دارد، از آینه ترافیکی شیشه ای استفاده می شود.

سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب قطر 60 سانت می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

 آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 60

ایمن ترافیک کالا مناسب ترین قیمت آینه محدب جاده ای را عرضه می نماید. آینه های ترافیکی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در شرایط نا مناسب آب و هوایی گزینه مناسبی است. آینه های ترافیکی به دو صورت نیمکره و منحنی باز ساخته می شود.

آینه محدب جاده ای به منظور رویت نقاط کور و زوایای مخفی در پیچ های خطرناک ، بزرگراه ، جاده ها و پارکینگ منازل استفاده می شود. وجود آینه محدب سبب می شود که برخورد خودروها با هم و یا با عابرین کاهش یابد.

آینه محدب جاده ای در مکان هایی که دید کامل وجود ندارد مانند پیچ جاده ها به منظور کامل شدن میدان دید، به کار می رود. وجود آینه محدب  از برخورد احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

آینه محدب جاده ای در جاده های پر پیچ و خم، کارخانه های صنعتی و همچنین پارکینگ های بزرگ استفاده می شود. آینه ترافیکی محدب به وسیله ی دو عدد پیچ و مهره که در پشت آن قرار می گیرد، قابل نصب می باشد.

آینه محدب قطر 60 سانت ، سایز استاندارد آینه ترافیکی است که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، لیست قیمت تجهیزات ترافیکی را عرضه می نماید. و پس از بررسی های انجام داده بر روی کالا های مشابه در بازار، آینه محدب جاده ای را به دلیل رعایت استاندارد های لازم معرفی می نماید.

 

مشاهده تمامی آینه های محدب ترافیکی

 

مزایا

- 1-افزایش میدان دید رانندگان
- 2-استحکام و مقاومت بالا
- 3-مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی قطر 60
قطر :
60
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^