سبد خرید 0

آینه محدب ترافیکی قطر 40

40cm Diameter Traffic Convex Mirror

محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9029
قیمت : 800,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 800,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه ترافیکی محدب جاده ای دارای انواع شیشه ای و پلی کربنات هستند . آینه ترافیکی محدب جاده ای شیشه ای نسبت به پلی کربنات دارای قیمت مناسب تری هستند. آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نشکن بوده و همچنین شفاف تر و دارای دید مناسب تری است.

در اینجا به معرفی آینه شیشه ای می پردازیم. آینه محدب ترافیکی شیشه ای دارای قیمت مناسب تری است و در مواقعی که احتمال ضربه دیدن آینه ترافیکی کمتر است، استفاده از اینه شیشه ای پیشنهاد می شود.

سایز استاندارد آینه محدب که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود آینه محدب قطر 60 سانتی متر می باشد. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانتیمتر نیز استفاده نمود.

 

آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 40

ایمن ترافیک کالا مناسب ترین قیمت آینه ترافیکی محدب جاده ای را عرضه می کند. آینه های ترافیکی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و برای استفاده در شرایط نا مناسب آب و هوایی گزینه مناسبی هستند. آینه های ترافیکی به دو صورت نیمکره و منحنی باز ساخته می شود.

آینه ترافیکی محدب جاده ای به منظور رویت نقاط کور و زوایای مخفی در پیچ های خطرناک ، بزرگراه ، جاده ها و پارکینگ منازل استفاده می شود و احتمال برخور خودروها با یکدیگر و عابران پیاده را به حداقل می رساند.

آینه ترافیکی محدب جاده ای در مکان هایی که دید کامل وجود ندارد مانند پیچ جاده ها به منظور کامل شدن میدان دید، به کار می رود. وجود آینه محدب  از برخورد احتمالی جلوگیری خواهد نمود.

آینه ترافیکی محدب جاده ای در جاده های پر پیچ و خم، کارخانه های صنعتی و همچنین پارکینگ های بزرگ استفاده می شود. آینه ترافیکی محدب به وسیله ی دو عدد پیچ و مهره که در پشت آن قرار می گیرد، به آسانی قابل نصب است.

آینه محدب قطر 60 سانت ، سایز استاندارد آینه ترافیکی است که در پارکینگ ساختمان ها استفاده می شود. همچنین می توان از سایز های 50 و 70 سانت نیز استفاده نمود.

ایمن ترافیک کالا، پس از تحقیقات بسیار در بین نمونه های زیاد و همچنین همکاری با تولیدکننده تجهیزات ترافیکی، آینه ترافیکی محدب جاده ای را معرفی می نماید.

 

مشاهده تمامی آینه های محدب ترافیکی

مزایا

- 1-افزایش میدان دید رانندگان
- 2-استحکام و مقاومت بالا
- 3-مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی قطر 40
قطر :
40
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^