سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9036
قیمت : 1,850,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,850,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 90، به دلیل حجم بزرگی که دارد، مناسب مکان های پر تردد بزرگ و مصارف جاده ای است. این آینه ترافیکی، به خوبی نقاط کور را پوشش داده و به رانندگان و کاربران مختلف، میدان دید گسترده ای را ارائه می دهد.
آینه محدب ترافیکی، انواع مختلفی دارد که از نظر ماده اولیه استفاده شده در ساخت، با یکدیگر متغایرند. از این نظر، آینه های ترافیکی به سه دسته ی کلی تقسیم می شوند: آینه محدب شیشه ای، آینه محدب پلی کربنات و آینه محدب استیل. هر کدام از این انواع مزیت ها و نقاط ضعف خاص خود را دارد.

آینه محدب ترافیکی

جاده های پر پیچ و خم، گذرگاه های خطرناک، پارکینگ های طبقاتی، بیمارستان ها، واحدهای امداد و سالن های عظیم تولیدی، همه از یک نظر، نقطه ای مشترک دارند.
در تمام این مکان ها، موقعیت هایی وجود دارد که افراد به صورت پیاده و یا سواره، به دلیل نبود دید کافی، دچار برخورد و تصادف می شوند. به همین دلیل، استفاده از آینه های محدب، در این محیط ها الزامی است.
آینه محدب ترافیکی شیشه ای، یکی از بهترین گزینه هایی است که به کاهش برخورد در پیچ های ناگهانی و همچنین، موقعیت هایی که در آن ها نقاط کور ایجاد می شود، کمک می کند. ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی تجهیزات ترافیکی، آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 90 را به شما معرفی می کند.
در هنگام خرید آینه محدب ترافیک، عوامل مختلف محیطی و حتی شرایط جوی را باید در نظر گرفت، به این ترتیب، می توان بهترین انتخاب را داشت و محصولی متناسب با شرایط مورد استفاده را گزینش کرد.
آینه محدب ترافیک شیشه ای، در برابر ضربه آسیب پذیر است و توصیه می شود، در محیط هایی مورد استفاده قرار بگیرد که امکان وارد آمدن ضربه به بدنه ی آینه در حد صفر باشد. ایمن ترافیک کالا، قیمت آینه محدب ترافیکی شیشه ای قطر 90 را بسیار مناسب، تعیین و در دسترس کاربران محترم قرار داده است.

مزایا

- 1-قطر مناسب
- 2-مقرون به صرفه
- 3-ایجاد میدان دید کافی
- 4-مقاوم در برابر شرایط جوی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی شیشه ای
قطر :
90 سانتی متر
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^