سبد خرید 0
محصولات >> تجهيزات ترافيكي >> آینه محدب ترافیکی >> آینه محدب شیشه ای >>
کد کالا : H-9043
قیمت : 550,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 550,000   (تومان)
معرفی به دوستان :
بررسی تخصصی و اجمالی

آینه محدب ترافیکی شیشه ای بدون فریم قطر 40، یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش نقاط کور و ارائه تصویری کامل، برای احاطه کامل رانندگان به فضای موجود است. به این ترتیب و با وجود آینه محدب ترافیکی شیشه ای، می توان از بروز بسیاری حوادث ناخواسته که به واسطه کمبود دید در جاده ها و حتی پارکینگها اتفاق می افتد ممانعت کرد.

آینه محدب ترافیکی شیشه ای بدون فریم قطر 40

 آینه های ترافیکی به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که یکی از این تقسیمات بر اساس شکننده و یا نشکن بودن آینه محدب ترافیکی است. بر همین اساس آینه محدب ترافیکی شیشه ای بدون فریم، جزو آینه های شکننده به شمار می آید. اما ویژگی بارز این نوع از آینه های محدب ترافیکی، شفافیت و وضوح بسیار بالای تصویر منعکس شده در آن است. با وجود ویژگی این چنینی می توان گفت که رانندگان از فواصل دور نیز قادر به دیدن انعکاس دقیق تصاویر هستند. با این حال قیمت این محصول نسبت به ساید اینه های محدب ترافیکی که از جنس پلی کربنات ساخته می شوند، مناسب تر است.

تجهیزات ترافیکی با کیفیت، تضمین کننده کاهش تلفات و حوادث رانندگی هستند و در همین راستا باید گفت که آینه محدب ترافیکیشیشهای بدون فریم، نمونه ای کامل از این دست تجهیزات استاندارد است که از بسیاری از حوادث محتمل و برخوردهای احتمالی بین خودروها و حتی خودورها و عابران در ورودی و خروجی پارکینگ ها جلوگیری می کند. استفاده از اینه پارکینگ برای تمامی پارکینگ ها امری بسیار ضروری تلقی می شود و از الزامات استانداردی پارکینگ ها است.

ایمن ترافیک کالا یکی از بزرگ ترین عرضه کنندگان تجهیزات ترافیکی، قیمت آینه محدب ترافیکی شیشه ای بدون فریم قطر 40 را در رده ای مناسب تعیین کرده است و شما می توانید این محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با توجه به نیازهای خود تهیه کنید.

 

مشاهده تمامی آینه های محدب ترافیکی

 

مزایا

- 1-قیمت مناسب
- 2-دوام عالی
- 3-قطر متوسط برای مکان های محدود
- 4-مقاومت در برابر تغییرات جوی

معایب

مشخصات فنی

مشخصات فنی
مدل :
آینه محدب ترافیکی شیشه ای بدون فریم
قطر :
40 سانتی متر
جنس :
شیشه ای
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^