سبد خرید 0

6 مدل از بهترین نیمکت پارک جهان

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست | پنجشنبه 16 مرداد 1399 در ساعت 0 : 49 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

6 مدل از بهترین نیمکت پارک جهان

نیمکت پارکی که جزء مهمی از مبلمان شهری است، فرصتی ایجاد می کنند که افراد بتوانند ساعتی زیر سایه درختان نشسته و استراحت نمایند. طراحان نیمکت پارکی در دنیا از این وسیله استفاده نموده و هنر خود را به نمایش می گذارند. به این شکل افراد در ساعاتی که مشغول تماشای اطراف هستند و استراحت می کنند می توانند از زیبایی محلی که روی آن نشسته اند نیز لذت برده و با دیگر دوستانشان تصویر یادگاری ثبت کنند. در ادامه سعی داریم 6 مدل از بهترین نیمکت پارک جهان را به شما معرفی نماییم.

1.نیمکت پارکی چوبی

از قدیمی ترین انواع نیمکت پارک باید به نیمکت چوبی اشاره نماییم. این  نیمکت ها در گذشته چهارچوب فلزی داشته و در برابر عوامل محیطی چندان مقاومت نداشتند. اما امروزه تولید کنندگان انواع نیمکت پارکی به واسطه استفاده از چوب پلاست طراح های خارق العاده زیبایی ابداع نموده و محیط پارک و ویلاها را متفاوت می نمایند. از زیباترین انواع نیمکت پارک چوبی می توان نیمکت چوبی قرار داده شده در پارک ملی نیویورک اشاره نماییم. این نیمکت ها در برابر دریاچه بسیار زیبا قرار داده شده و محل قرار دادن آن ویوی بسیار زیبایی در اختیار شما قرار می دهد. با اینکه محیط قرار گیری آن مرطوب است طراحان نگرانی بابت پوسته پوسته شدن چوب آن ندارند. استفاده از چوب پلاست در ساخت این نیمکت آن را در برابر رطوبت، سرما و گرما مقاوم نموده است. استفاده از چوب پلاست در ساخت نیمکت چوبی مقاومت آن را افزایش داده و هزینه تعمیر و نگهداری انواع نیمکت را کاهش می دهد. 

نیمکت چوبی

2.نیمکت سیمانی

نیمکت سیمانی نیز به دلیل قالب پذیر بودن سیمان فرصت مناسبی برای نمایش هنر طراحان انواع نیمکت پارک است. از جمله زیباترین نیمکت سیمانی پارکی که در دنیا مثال زدنی است، نیمکت پارک گویل در بارسلونا است. این نیمکت ها سیمانی به کمک سرامیک ها رنگی تزئین شده و زیبایی فوق العاده ای به وجود آورده است. از مهمترین ویژگی های نیمکت سیمانی مقاومت بالای آن در برابر رطوبت و سنگین بودن آنها می باشد. خرید نیمکت سیمانی برای نصب آن در شهر و حتی باغ و ویلا پیشنهاد می شود. این مدل نیاز به هزینه تعمیر و نگهداری چندانی ندارد و قیمت نیمکت پارک سیمانی نسبت به دیگر انواع نیمکت مناسب تر خواهد بود.

نیمکت سیمانی

3. نیمکت بتنی

نیمکت بتنی پارک مرکزی نیویورک از معروف ترین انواع نیمکت بتنی در جهان است. این مدل در عین سادگی از تئاتری به نام شکسپیر که در کنار پارک قرار دارد الهام گرفته شده است. این نیمکت بتنی به شکلی طراحی شده است که زمانی که افراد در کنار هم می نشینند صدای هم را به وضوح می شنوند. نیمکت بتنی پارکی از جمله ماندگارترین انواع نیمکت است. گرما، سرما، رطوبت و حتی ضربه هم نمی تواند روی این مدل نیمکت تاثیر چندانی بگذارد. از این رو خرید نیمکت بتنی و قرار دادن آن در شهر مناسب می باشد. تنها مشکل نیمکت بتنی عدم رنگ پذیری آن است که طراحان به کمک استفاده از طرح های بسیار متنوع این مشکل را برطرف می نمایند.

نیمکت بتنی

4. نیمکت فلزی

فلز از جمله قدیمی ترین متریال در ساخت انواع نیمکت است. از آنجایی که فلز مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی دارد، از آن در هر محیطی می توان استفاده نمود. تنها مشکل استفاده از نیمکت فلزی بلند شدن رنگ آن در محیط های مرطوب است که امروزه استفاده از رنگ الکترواستاتیک و کوره ای این مشکل را مرتفع نموده است. به دلیل شکل پذیری فلز، نیمکت فلزی از زیبایی بی نظیری برخوردار است. استفاده از نیمکت فلزی به عنوان نیمکت باغی رواج بسیاری دارد؛ چرا که چهره باغ به واسطه این نیمکت زیباتر  خواهد شد. از زیباترین انواع نیمت فلزی در جهان می توان به نیمکت های قرار داده شده در  GARDEN FRENCH یا باغ فرانسه اشاره نماییم. این نیمکت زیبا در قسمت های مختلفی از این باغ قرار دارد و به زیبایی آن افزوده است. نیمکت فلزی یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید نیمکت ویلایی است، مخصوصا اگر زیر سایه درختان قرار گیرد.

نیمکت فلزی

5.نیمکت سنگی

سنگ ها نیز این پتانسیل را دارند که زیر دست یک سنگ تراش ماهر به یک نیمکت زیبا و راحت تبدیل شوند. در گذشته از سنگ برای تولید انواع نیمکت بیشتر از امروز استفاده می شد. به دلیل مقاومت بالای سنگها در برابر عوامل محیطی و همچنین ضربه و فرسایش از این نیمکت ها بیشتر در محیط شهری و پر رفت و آمد استفاده می شود. از زیباترین نیمکت سنگی موجود در جهان باید به باغ ملی ایتالیا اشاره نمود. این باغ به کمک نیمکت سنگی آهکی تزئین شده است. قیمت نیمکت پارک سنگی بسته به نوع سنگ استفاده شده در آن متفاوت خواهد بود.

نیمکت سنگی

6.نیمکت فلزی و چوبی

استفاده از ترکیب فلز و چوب در کنار هم و طراحی نیمکت پارکی امروزه بسیار رواج دارد. استفاده از فلزی با مقاومت بالا در کنار چوب پلاست ماندگاری این مدل نیمکت را افزایش می دهد. این طراحان هستند که به واسطه شکل پذیری فلز بدنه ای زیبا طراحی می کنند و در نشیمنگاه و پشتی نیمکت از چوب پلاست با رنگ های بسیار زیبا استفاده کرده و آرامش و راحتی را به  همراه می آورند. استفاده از نیمکت فلزی و چوبی برای خرید نیمکت ویلایی رواج بسیار زیادی دارد. در جهان در بیشتر باغ های ملی و پارک های بزرگ خود از این نوع نیمکت استفاده می شود و دلیل آن زیبایی و همخوانی فلز و چوب با طبیعت می باشد. این مدل نیمکت فرصت مناسبی ایجاد نموده است که طراحان بتوانند نیمکت هایی مدرن با طرح های مفهومی طراحی نمایند. از زیباترین انواع نیمکت فلزی چوبی می توان به نیمکت های پارک بوفالو نیویورک اشاره داشت. دریاچه این پارک در زمستان برای اسکی استفاده می شود. دسته های بزرگ نیمکت برای گرفتن اسکی سواران مناسب است و قسمت چوبی آن برای نشستن تماشاگران در سرما مناسب است. نیمکت فلزی چوبی به صورت نیمکت مدرن نیز طراحی می شود.

نیمکت چوبی و فلزی

ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع نیمکت پارکی با الگو گرفتن از بهترین مدل های نیمکت در جهان سعی دارد محصولاتی زیبا و در عین حال کاربردی طراحی و در فروشگاه اینترنتی خود به فروش می رساند. این برند محصولات خود را به مدت طولانی گارانتی می نماید. این کارانتی نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^