سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

گل میخ ترافیکی

یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی گل میخ ترافیکی است که در مسیر خیابان و جاده ها قرار می گیرد و به رانندگان در بالا بردن ایمنی کمک می کند. برای ایجاد علامت های مختلف، محدود کردن و تفکیک مسیرها و موارد مشابه دیگر، تنها استفاده از خط کشی های روی سطح خیابان و جاده کافی نیست. به همین جهت متخصصان و کارشناسان با استفاده از قواعد فیزیک، تجهیزاتی طراحی کرده اند که می توانند به رانندگان کمک کند، برای نمونه می توان به گل میخ ترافیکی اشاره کرد.
گل میخ ترافیکی به خوبی در هنگام شب قابل رویت است، چرا که قابلیت انعکاس نور در آن، از طریق نگین های تعبیه شده صورت می گیرد. در عین حال رانندگان بی احتیاطی که ممکن است در هنگام رانندگی به خواب بروند نمی توانند به هشدارهای بصری واکنش نشان دهند. به همین سبب ترکیب بندی گل میخ ترافیکی، گزینه ای عالی برای هشدار در چنین موقعیت هایی است. از طریق ایجاد لرزش و صدای حاصل از برخورد لاستیک چرخ ها و فرم برجسته ی گل میخ، رانندگان در حین رانندگی تا حدودی هشیار تر می شوند.
به طور کلی تجهیزات ترافیکی برای بالا بردن سطح ایمنی خیابان و جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی که به نام گل میخ ترافیکی است، گل میخ ترافیکی جهت بالا بردن هشیاری رانندگان حین رانندگی و به عنوان تجهیزات هشدار دهنده به رانندگان بسیار کاربرد دارد.


انواع گل میخ ترافیکی

گل میخ ترافیکی که در دسته تجهیزات ترافیکی قرار می گیرد و یکی از مهمترین آن هاست که بسته به نوع کاربردی که مشتریان برای آن ها در نظر گرفته اند، می توانند انواع گوناگونی داشته باشند، به عنوان مثال می توان به گل میخ چدنی، گل میخ پلاستیکی و ABS اشاره کرد.

اما اینکه کدام یک توسط مشتریان باید خریداری شود، مربوط می شود به نوع شناختی که مشتریان از نیاز خود به گل میخ ترافیکی دارند. کاربرد گل میخ ترافیکی می تواند در مسیر خیابان و جاده ها باشد که می تواند کمک شایانی کند به خطوط ترافیکی جاده ها و خیابان ها تا به رانندگان هشدار بدهد. اما همانطور که گفته شد، انواع آن ها براساس جنس تولید شان کاربرد های متفاوتی دارند.
مشتریان محترم می توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا می‌توانند نسبت به خرید آنلاین انواع گل میخ ترافیکی اقدام نمایند. 

خرید گل میخ جاده ای

خرید گل میخ ترافیکی


ایمن ترافیک کالا با بکار گیری نیروی مولد و خلاق توانسته است در راستای بالا بردن سطح ایمنی شهری و برون شهری مجموعه ای از بهترین نمونه های تجهیزات ترافیکی را در دسترس کاربران قرار داده ؛ تا انتخابی ایده آل داشته باشند، همچنین به طور خاص ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگترین تولید کننده گل میخ ترافیکی توانسته است این محصول را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار مشتریان محترم قرار دهد. 
در بخش فروش گل میخ ترافیکی کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما هستند. شما می‌توانید با مراجعه به ادرس اینترنتی زیر از قیمت انواع گل میخ ترافیکی جاده ای مطلع شوید. 

http://imentraffic.com/

 

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^