سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کلبه بازی کودک

کلبه بازی کودک همیشه در بین بچه ها محبوبیت خاص خود را داشته و در بین بازی های بسیار پرطرفدار رده بندی می شود. به همین دلیل تولیدکنندگان این محصول با استفاده از استانداردهای ایمنی و به کارگیری ایده های خلاقانه سعی در پیشی گرفتن از رقبای دیگر را دارند.

قیمت کلبه پلاستیکی کودک مجموعه ای بی نظیر و متنوع از طرح ها و رنگ های مختلفی است که ایمن ترافیک کالا با نگاهی دقیق و کارشناسانه گردآوری کرده است. استفاده از مواد اولیه متناسب و طراحی ارگونومیک، کمک می کند تا سازندگان با حذف زاویه های تند و آسیب رسان از کلبه بازی، ایمنی کاملی را برای کودکان در مهد کودک ها و منازل مسکونی مهیا کنند.

کلبه بازی کودک ، باید در مساحتی مناسب طراحی شود، این مساحت باید به اندازه ای باشد که کودک در هنگام بازی احساسی واقعی را تجربه کند و در عین حال این محصول فضای زیادی از محیط داخلی را اشغال نکند. ایمن ترافیک کالا، عرضه کننده تخصصی وسایل بازی و پارکی کودک، قیمت کلبه بازی کودک را در رده ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه تعیین کرده است.

انواع کلبه بازی کودک

یکی از جذاب ترین وسایل بازی کودکان، کلبه کودک پلاستیکی یا خانه پلاستیکی کودک و کلبه کودک چوبی هستند که کودکان می توانند از آن ها برای بازی استفاده کنند. در دسته وسایل بازی کودک می توانید انواع وسایل بازی را مشاهده کنید و اطلاعات دقیقی مربوط به آن ها را مورد بررسی قرار دهید. هر کدام از کلبه های کودک بر اساس نوع استفاده، اندازه و جنس آن ها به چند دسته تقسیم می شوند و انواع گوناگونی دارند و بر همین اساس قیمت کلبه کودک نیز می تواند متفاوت باشد.

در سایت ایمن ترافیک کالا کلبه های بازی شامل، کلبه پلاستیکی کودک، کلبه چوبی کودک، کلبه کودک قارچی و... وجود دارد که می توانید اطلاعات کامل آن ها را در سایت مشاهده ه کنید.

ویژگی کلبه بازی کودک

کلبه بازی کودک از جنس های متفاوتی ساخته می شود. برخی از کلبه ها از جنس چوب برخی هم از جنس پلاستیکی ساخته می شود. همچنین دارای مدل های متفاوتی با رنگ بندی های جذابی هستند. برخی از خانه بازی ها از جنس بازی فومی است که در سایت انواع آن ها وجود دارد.

با اطلاعاتی که در سایت ایمن ترافیک کالا وجود دارد افراد می توانند اطلاعات مربوط به قیمت کلبه کودک پلاستیکی و انواع وسایل بازی و پارکی کودک داخل سایت و دیگر اطلاعات را از طریق راه های ارتباطی کسب کنند.

خرید کلبه بازی کودک

یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین سیاست های ایمن ترافیک کالا در تولید و عرضه ی محصولات، ارائه ی محصولاتی با استاندار های بین المللی و کیفیت بالاست، در سایت ایمن ترافیک کالا انواع محصولات مربوط بازی کودکان وجود دارد، مشتریان و بازدید کنندگان سایت می توانند قیمت کلبه پلاستیکی کودک و انواع کلبه بازی کودک را از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده است در تماس باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
6 / 10
از 3 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^