سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کفپوش اپوکسی یکنواخت شده

کفپوش اپوکسی یکنواخت شده یا کفپوش اپوکسی Self-leveling به عنوان تجهیزات ترافیکی که در دسته کفپوش ها قرار گرفته است می تواند به عنوان مهمترین انواع کفپوش ها مورد استفاده قرار بگیرد. از این پوشش در مواقعی که نیاز به زیبایی کف و یا مقاومت در برابر سایش و گرما و مواد شیمیایی است، استفاده می شود. یک کفپوش اپوکسی در صورتی که به خوبی اجرا شود می تواند برای مدت طولانی عمر کند و سالم بماند این نوع کفپوش به راحتی شسته می شود و در محیط های تجاری و آشپزخانه ها، سالن های ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از دلایل مهمی که از انواع کفپوش ها در صنعت دارو سازی استفاده می شود به جهت رعایت بهداشت و جلوگیری از هر گونه آلودگی است. این کفپوش ها کاملا یکنواخت بوده و بدون درز هستند که دلیل حفظ بهداشت و پاکیزگی آن نیز می تواند همین باشد. این نوع کفپوش به راحتی می تواند در برابر فشار و مواد شیمیایی مقاوم باشد.

کاربرد اپوکسی یکنواخت شده

از کاربرد کفپوش اپوکسی یکنواخت شده یا کفپوش اپوکسی Self-leveling می توان کاربرد آن در سالن انبار دارو، آزمایشگاه داروسازی، بخش اداری کارخانه دارو سازی و... نام برد.  از کفپوش ها در صنایع دارویی در بخش محوطه کارخانه به گونه ای استفاده می شود که سطوحی که قرار است اپوکسی بر روی آن اجرا شود صاف باشد و دارای لامپ های سقفی باشد، از اپوکسی در محوط کارخانه در شرایطی استفاده می شود که دیوار ها هم با اپوکسی پوشش داده شود. در بخش انبار صنایع دارویی فقط کف را با اپوکسی پوشش می دهند.

از دیگر کاربرد کفپوش اپوکسی یکنواخت شده یا کفپوش اپوکسی Self-leveling در شرایطی است که کف دچار آسیب شده باشد و احتیاج به تعمییر داشته باشد تا بتواند سطحی یکنواخت و صاف را ایجاد کند این کفپوش ها به صورت بدون درز مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید کفپوش اپوکسی یکنواخت شده

ایمن ترافیک کالا با در نظر گرفتن ایمنی و پاکیزگی محیط ها توانسته است به عنوان تولید کننده کفپوش اپوکسی یکنواخت شده یا کفپوش اپوکسی Self-leveling بهترین و با کیفیت ترین محصول را ارائه بدهد. شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی خرید کفپوش اپوکسی یکنواخت شده با کارشناسان ما در بخش فروش کفپوش اپوکسی یکنواخته شده در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^