سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کفپوش اپوکسی پارکینگ

کفپوش پارکینگ یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید که می تواند برای پارکینگ ها مناسب باشد. روش اجرا شدن کفپوش اپوکسی پارکینگ به صورت یکپارچه است که می تواند برای ایمنی و امنیت پارکینگ ها مورد استفاده قرار بگیرد. از نظر چسبندگی بسیار خوب و مقاوم می باشند و روی سطح های سرامیک، سنگ و... به خوبی می چسبند. کفپوش های پارکینگ باید در برابر مواد شیمیایی، قارچ و... مقاوم باشد که این نوع از کفپوش ها اینگونه هستند. برای نگهداری آن ها نیازی نیست که هزینه ی زیادی را متحمل بشوید. جنس این کفپوش ها به گونه ای است که خط کشی و طراحی بر روی آن امکان پذیر است که این طراحی و خط کشی ها می توانند رنگ های متنوعی نیز داشته باشند.

کاربرد کفپوش پارکینگ

یکی از مهمترین کاربرد کفپوش پارکینگ حفظ ایمنی و امنیت پارکینگ هاست از این کفپوش برای بالا بردن امنیت پارکینگ ها  استفاده می شود و تاثیر بسیاری نیز بر روی زیبایی پارکینگ  ها دارد. ازاین طریق می توان رنگ آمیزی و طرح های دلخواه و مخصوص پارکینگ را بر روی کف پارکینگ اجرا کرد که کاربرد بسیاری در پارکینگ های طبقاتی دارد و سبب راهنمایی آن ها در پارکینگ های طبقاتی می شود.

خرید کفپوش پارکینگ

درباره قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگ ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده کفپوش اپوکسی پارکینگ و با ارائه خدمات مربوط به اجرای کفپوش پارکینگ توانسته است بهترین محصولات را در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد. در مورد خرید کفپوش اپوکسی مشتریان می توانند به فروشگاه ایمن ترافیک کالا مراجعه کرده و انواع کفپوش اپوکسی را مورد مطالعه قرار دهند. اینگونه می توانند کالای مورد نظر خود را انتخاب کنند، اما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت اپوکسی کف پارکینگ می توانند با کارشناسان ما در بخش فروش کفپوش پارکینگ در تماس باشند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^