سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کفپوش اپوکسی مورتار

کفپوش مورتار یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی به شمار می آید که برای افزایش ایمنی و زیبایی کف مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع کفپوش دارای چسبندگی بسیار بالایی است و بر روی سطوح آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد باعث می شود که عمر آسفالت افزایش یابد.

این نوع کفپوش دارای ویژگی هایی است که می توان از آن ویژگی به ضد لغزش بودن، مقاومت بالایی که در برابر فشار دارد، چسبندگی فوق العاده ای که به سطوح بتنی و فلزی دارد، مقاومت شیمیایی بالایی که دارد و قابلیت اجرای طراحی در رنگ بندی های مختلف اشاره کرد.

کاربرد کفپوش مورتار

از کاربرد کفپوش اپوکسی می توان به استفاده از آن در پله های عابر پیاده، ایستگاه های تاکسی، اتوبوس، سطوح شیب دار، سرعت گیر آسفالت و... اشاره کرد. از دیگر کاربرد کفپوش مورتار می توان برای تعمیر کف های قدیمی نیز اشاره کرد.

بیشترین کاربردی که کفپوش می تواند داشته باشد بر روی آسفالت است که می توان بر روی آن از رنگ آمیزی به رنگ های مختلف نیز استفاده کرد. این کفپوش اپوکسی مورتار از سیلیس اشباع شده است. کفپوش اپوکسی مورتار در میان انواع کفپوش اپوکسی می توان گفت از با دوام ترین و قوی ترین هاست.

خرید کفپوش مورتار

یکی از مهمترین و با دوام ترین کفپوش را می توان کفپوش اپوکسی مورتار نام برد که ایمن ترافیک کالا توانسته با ارائه ی محصولاتی با کیفت به عنوان بزرگ ترین تولید کننده کفپوش مورتار در ایمن سازی سطح شهری و برون شهری صاحب قدم باشد. مشتریان محترم ایمن ترافیک کالا می تواند پس از مراجعه به سایت و انتخاب کالای مورد نظرشان برای کسب اطلاع در زمینه های قیمت کفپوش مورتار، خرید کفپوش مورتار با کارشناسان ما در قسمت فروش کفپوش اپوکسی در تماس باشند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^