سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کفپوش اپوکسی آنتی داست

کفپوش اپوکسی آنتی داست یکی از تجهیزات ترافیکی به شمار می آید. این محصول به راحتی می تواند به سطوح بتن، سنگی و... چسبیده شود. کفپوش اپوکسی دارای خواص بالای مکانیکی، شیمیایی و الکتریکی است.

کفپوش آنتی داست یکی از انواع کفپوش ها است که جهت حفاظت از کف، پوشش مناسبی محسوب می شود چرا که به راحتی می تواند در برابر روغن و مواد شیمیایی مقاوم باشد. از این نوع کفپوش ها می توان برای مواقعی که احتیاج به رنگ آمیزی و اجرای طرح است نیست استفاده شود. اجرای کفپوش آنتی داست بر روی کف بتنی می تواند مقاومت فشاری سطوح بتنی را افزایش دهد.

کاربرد کفپوش اپوکسی آنتی داست

برای افزایش ایمنی در محیط های نظامی، پترو شیمی و... از کفپوش اپوکشی آنتی داست استفاده می شود و به جهت چسبندگی بالایی که دارد از طرفداران بسیاری برخوردار است. این نوع کفپوش به راحتی می تواند شستشو و استریل شود یکی از دلایل استفاده از این نوع کفپوش در محیط های دارویی و غذایی و محیط های مشابه راحتی استریل و شستشو آن است.

از برجسته ترین خصوصیات این نوع کفپوش مقاومت حرارتی، شیمیایی و مکانیکی خوب این محصول به شمار می آید در این نوع کفپوش هیچ گونه حلال و رقیق کننده ای که غیر واکنش گرا باشد استفاده نمی شود که این باعث می شود کیفیت محصول افزایش پیدا کند.

خرید کفپوش اپوکسی آنتی داست

یکی از مهمترین تجهیزاتی که ایمن ترافیک کالا در سایت فروشگاهی خود ارائه می دهد کفپوش اپوکسی آنتی داست است. ما به عنوان اجرا کننده و تولید کننده کف پوش اپوکسی آنتی داست توانسته ایم در بالا بردن سطح ایمنی کف ها موزاییکی، سنگی، بتنی و... در محیط های بهداشتی و صنعتی پیش قدم باشیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید کفپوش اپوکسی آنتی داست، اجرای کفپوش اپوکسی آنتی داست و قیمت کفپوش اپوکسی آنتی داست با کارشناسان ما در بخش فروش کفپوش اپوکسی آنتی داست در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^