سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چشم گربه ای سولار

یکی از مهمترین تجهیزات برای افزایش دید رانندگان در سطح شهر و جاده ها که مورد استفاده قرار می گیرد، چشم گربه ای سولار است که به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی کارآمد جهت مسیر دهی به رانندگان در شرایط خاص مانند هوای بارانی، مه و در تاریکی هوا مورد استفاده قرار می گیرد که بر اساس فیزیک و استایلی که برای آن ها طراحی شده، عمل می کنند. ویژگی های چشم گربه ای ترافیکی به دو بخش تقسیم می شوند: دسته ی اول، فیزیک و تاثیر مکانیکی چشم گربه ای، که با درگیری و برخورد با آج های لاستیک خودرو، راننده را از حریم راه مطلع می کند، و دسته ی دوم، خاصیت انعکاسی چشم گربه ای است که با انعکاس دادن نور در تاریکی و در عین حال رنگ روشن آن در روز، از طریق رویت شدن، به رانندگان در مورد مسیرهای تعیین شده هشدار می دهند.

کاربرد چشم گربه ای سولار

یکی از مهمترین ویژگی های چشم گربه ای سولار می توان به خورشیدی بودن آن اشاره کرد، به این صورت که برای شارژ باتری خود از نور خورشید استفاده می کند که همین سبب شده است به عنوان چشم گربه ای خورشیدی نام بگیرد.
نسل جدید چشم گربه ای خورشیدی ، با ذخیره کردن انرژی خورشیدی در روز، چراغ های چشمک زن خود را در هنگام شب فعال می کند و به این ترتیب، بازدهی و عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. ایمن ترافیک کالا، چشم گربه ای سولار را به عنوان نسل جدیدی از تجهیزات ترافیکی به شما معرفی می کند.
قبل از خرید چشم گربه ای خورشیدی حتما بخش خرید چشم گربه ای سولار را مطالعه نمایید و در باره نوع کاربرد چشم گربه ای سولار و نحوه ی استفاده از آن اطلاعات کافی را کسب نمایید.

خرید چشم گربه ای سولار

ایمن ترافیک کالا توانسته است به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده چشم گربه ای سولار با بهره گیری از نیروی های خلاق و توانمند کالای مورد نظر مشتریان خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه دهد.
مشتریان محترم ایمن ترافیک کالا می توانند برای خرید چشم گربه ای سولار و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
3 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^