سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی

در این بخش به بررسی چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی می پردازیم. چشم گربه ای پلاستیکی از انواع تجهیزات ترافیکی و انواع چشم گربه ای هاست که با استفاده از نگین هایی که روی آن قرار دارد می تواند نور ماشین ها را به چشم راننده انعکاس بدهد که همین سبب افزایش دید کاربر و ایجاد مسیریابی مناسب برای رانندگان در شرایطی مانند هوای بارانی، مه و در تاریکی شب می شود. اما درباره ی چشم گربه ای فلزی از جنس فلز ساخته شده است که می تواند به افزایش دید رانندگان در خیابان و جاده ها کمک شایانی کند. چشم گربه ای ترافیکی به دلیل ویژگی های فیزیکی و مکانیکی خاصی که دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای پیشگیری از خواب آلودگی رانندگان و خطرات و سوانح جاده ای است. در عین حال برای مشخص کردن حریم مسیر نیز کاربرد گسترده ای دارد.

انواع چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی

چشم گربه ای ها بر اساس کاربرد های متفاوتی که دارند انواع مختلفی نیز دارند که باید برای خرید هر کدام از آن ها شناخت کافی را داشته باشید، به عنوان مثال برای خرید چشم گربه ای پلاستیک و فلزی می بایست درباره نوع کاربرد و نحوه ی کار هر کدام از انواع چشم گربه ای پلاستیک و فلزی شناخت کافی و مناسبی را پیدا کنید. چشم گربه ای ها در انواع مختلفی ساخته می شوند که از آن جمله می توان به چشم گربه ای سولار، چشم گربه ای ترافیکی یک طرفه و دو طرفه اشاره کرد.

قبل از خرید چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی می توانید بخش خرید چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی را مطالعه نمایید.

خرید چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی

ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کننده چشم گربه ای پلاستیکی و فلزی است که چشم گربه ای ترافیکی را در انواع مختلفی به شما ارائه می دهد. کارشناسان ما در بخش فروش آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما مشتریان محترم هستند.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^