سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چسب اپوکسی دو جزئی (چسب ترافیکی)

یکی قدرتمند ترین چسب های ترافیکی چسب اپوکسی دو جزئی است که از طریق آن می توانیم انواع تجهیزات ترافیکی را به سطوح بتنی، آسفالت خیابان و جاده ها بچسبانید. لازم به ذکر است که چسب اپوکسی دو جزئی به عنوان چسب چشم گربه ای هم شناخته می شود.

چسب ترافیکی، ساده ترین و بهترین راه برای چسباندن لوازم ترافیکی مختلف به سطوح مورد کاربرد آن است، از جمله چسباندن چشم گربه ای ها به آسفالت خیابان و جاده و یا تجهیزات مختلف به سطوح بتنی. چسب اپوکسی دو جزئی دارای دو جز سخت شونده و عمل آوردنده است، که پس از ترکیب، ماده حاصل شده قابل استفاده خواهد بود. چسب ترافیکی استاندارد ویژگی های مختلفی دارد، که در خواص شیمیایی و مقاومت مکانیکی آن خلاصه می شوند. از جمله این ویژگی ها می توان از خشک شدن سریع، اجرای آسان، قدرت چسبندگی بالا و در نهایت تحمل رطوبت و تغییرات جوی مختلف نام برد.

انواع چسب اپوکسی دو جزئی

چسب اپوکسی دو جزئی دارای انواع گوناگونی است که در سایت ایمن ترافیک ترافیک با جزئیات کامل و مشخصات فنی هر کدام درج شده است.

از انواع چسب اپوکسی دو جزئی می توان به چسب اپوکسی دو جزئی مایع و چسب اپوکسی دو جزئی پودری اشاره کرد.

هر کدام از انواع چسب اپوکسی دارای کاربرد های متفاوتی هستند که می توانند انواع گوناگونی داشته باشند بر همین اساس می توان گفت قیمت چسب اپوکسی می تواند بر اساس نوع کاربرد و انواع گوناگونی که دارد متفاوت باشد.

خرید چسب اپوکسی دو جزئی

قبل از خرید چسب دو جزئی اپوکسی باید اطلاعات کامل را درباره نوع کاربرد چسب داشته باشید، همین دانش سبب می شود که شما بدانید باید از کدامیک از انواع چسب اپوکسی ترافیکی استفاده کنید.

ایمن ترافیک کالا، ارائه دهنده بهترین تجهیزات و لوازم ترافیکی، چسب ترافیکی را در انواع مختلفی به شما معرفی می کند: چسب چشم گربه ای، چسب اپوکسی، چسب اپوکسی دو جزئی و .... ما به عنوان تولید کننده چسب اپوکسی دو جزئی همواره سعی در بالا بردن سطح ایمنی جاده و خیابان ها داشته ایم و تلاش کرده ایم تا با ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود، در این زمنیه کوشا و صاحب قدم باشیم.

شما می توانید در فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا انواع چسب اپوکسی را مشاهده کرده و کالای مورد نظر خود را براساس نوع کاربردتان انتخاب کنید. برای خرید چسب اپوکسی دو جزئی پس از انتخاب محصول، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت چسب اپوکسی با کارشناسان ما در بخش فروش از طریق راه های زیر تماس بگیرید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^