سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ گردان پلیس سرتاسری

 چراغ گردان پلیس سرتاسری

چراغ گردان پلیس سرتاسری از مهم ترین تجهیزات پلیسی در عملیات مختلف است که تنها به خودروهای پلیسی محدود نمی شود و در ماشین های آتش نشانی، خودروهای امداد در کوهستان و صحرا و همچنین خودروهای مناطق حفافت شده و... کاربرد دارد.

ماشین های پلیس برای اعلام خطر در مواقع حساس و بحرانی از وسیله به نام چراغ پلیس استفاده می کنند، چراغ پلیس انواع گوناگونی دارد، یکی از زیر دسته های چراغ پلیس، چراغ گردان پلیس سرتاسری است که برای پلیس می تواند بسیار پر کاربرد باشد. بر همین اساس تمام ماشین های پلیس از انواع چراغ پلیس براساس نوع کاربردشان استفاده می کنند.

 

بدنه مقاوم در برابر تابش خورشید، نفوذ رطوبت باران و برف، مقاومت در برابر ضربه و سایر آسیب های فیزیکی، از جمله ویژگی هایی است که برای یک بدنه استاندارد تعریف شده است. چراغ گردان پلیس سرتاسری بر روی سقف خودرو نصب شده و از طریق پرتاب نور، حضور و هشدار پلیس و سایر نیروها را اعلام می کند.

چراغ گردان پلیس سرتاسری، از طریق سومت به فندک ماشین نصب شده و از باتری خودرو به عنوان منبع تغذیه بهره می برد. به این ترتیب کم مصرف بودن چراغ گردان پلیس سرتاسری یکی از المان های مهم در انتخاب درست است که در همین راستا ایمن ترافیک کالا نوع ال ای دی چراغ گردان پلیس سرتاسری را پیشنهاد می کند.

 

انواع چراغ گردان پلیس سرتاسری

چراغ های گردان پلیس سرتاسری در دسته تجهیزات پلیسی جای دارد که به دلیل نوع کاربردشان انواع گوناگونی نیز دارند، انواع چراغ گردان پلیس سرتاسری شامل: چراغ گردان امدادی کوهستانی، چراغ گردان امداد صحرا، چراغ گردان LED کوهستان، چراغ گردان امداد خودرو صحرا و ... می باشند.

 

خرید چراغ گردان پلیس سرتاسری

برای خرید انواع چراغ پلیس باید شناخت کافی نسبت به نوع کاربرد هر کدام از زیر دسته های چراغ پلیس داشته باشید تا بتوانید خرید ایده آلی داشته باشید. یکی از مهمترین و موثر ترین تجهیزات پلیسی چراغ گردان پلیس سرتاسری است که شرکت ایمن ترافیک، این محصولات را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به فروش می رساند، مشتریان و بازدید کنندگان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش چراغ گردان پلیس سرتاسری در تماس باشند.

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده تجهیزات پلیسی قیمت چراغ گردان پلیس سرتاسری را در رده ای بسیار مناسب ارائه می دهد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
5 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^