سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی چشمک زن

یکی از مهمترین و پر کاربردترین چراغ های راهنمایی، چراغ راهنمایی چشمک زن است. نصب انواع تجهیزات کنترل ترافیک مانند چراغ چشمک زن می تواند نقش زیادی در کاهش میزان حوادث جاده ای داشته باشد. چراغ های چشمک زن دسته ای از تجهیزات ترافیکی هستند، که باعث حرکت روان ترافیک و جلوگیری از تصادفات می شوند ، گاهی یک هشدار می تواند نقش بسیار موثر تری از دستورات ایست و حرکت داشته باشد.

کاربرد چراغ راهنمایی چشمک زن

چراغ های راهنمایی و رانندگی خود در انواع مختلف و با کاربرد های متفاوتی عرضه می شوند؛ این علائم هشدار دهنده در انواع چراغ چشمک زن، ثانیه شمار، چراغ عابر پیاده، LED و... با نصب در معابر پر تردد و تقاطع های خطر آفرین، می توانند با کنترل تردد خودروها و شهروندان از بروز تصادفات و ایجاد بی نظمی جلوگیری کنند. انواع چراغ های چشمک زن را می توانید در چهار راهها مشاهده کنید و کاربرد آن هم نقش هشدار برای جلوگیری از سرعت ماشین ها در چهار راهها است.

نصب چراغ راهنمایی چشمک زن با صرف زمان بسیار کم و هزینه ی ناچیز انجام شده و بلافاصله بعد از عملیات نصب، چراغ راهنمایی چشمک زن قابل استفاده است. علاوه بر این، دوام طولانی مدت این محصول هر گونه هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل رسانده و این محصول را تبدیل به یکی از بهترین گزینه های ممکن موجود در بازار کرده است.

خرید چراغ چشمک زن راهنمایی

ایمن ترافیک کالا چراغ راهنمایی چشمک زن را با کیفیت و کارایی بسیار بالا و ماندگاری طولانی در برابر عوامل محیطی مثل ضربات، تغییرات ناگهانی و شدید دما، برخورد اشیاء و نیز شرایط جوی مختلف عرضه کرده و قیمت مناسبی برای محصول در نظر گرفته است.
فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک با نهایت کوشش خود سعی کرده است، تا در تولید چراغ چشمک زن و فروش چراغ راهنمایی چشمک زن صاحب قدم باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در مجموعه ایمن ترافیک کالا در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^