سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمایی عابر پیاده

یکی از مهم ترین نیاز ها در جوامع شهری پر هرج و مرج امروزی، نیاز به امنیت و استفاده از لوازم ایمنی و ترافیکی استاندارد است. بدون وجود یک سیستم ایمنی و ترافیکی کارآمد مانند چراغ راهنمایی عابر پیاده، چراغ های چشمک زن و انواع چراغ راهنمایی و رانندگی، که به رفت آمد خودرو ها و عابران پیاده نظم بخشد، جان عابران به خطر افتاده و امنیت آنها سلب خواهد شد. با وجود اینکه احساس نیاز به امنیت به شدت حس می شود اما باید برای برطرف کردن هر نیازی راهکار های درست و کارآمد و در عین حال به صرفه ای را ارائه دهیم و تنها شناسی نیاز مهم نیست.

از راه حل های اساسی برای برقراری امنیت در معابر، خرید چراغ راهنمای عابر پیاده است. در مکان هایی که عبور و مرور عابران پیاده زیاد است و از طرفی به دلیل تردد مداوم خودروها و دیگر وسایل نقلیه امکان بروز حوادث ناگوار وجود دارد، استفاده از چراغ راهنمایی عابر پیاده ضرورت خواهد داشت. چراغ راهنمایی عابر پیاده ی متحرک که یکی از تجهیزات کنترل ترافیک است، از تعداد زیادی LED های کوچک تشکیل شده که زمان حرکت و ایست عابران پیاده را با نشان دادن حرکت یا عدم حرکت نشان می دهد.

کاربرد چراغ راهنمایی عابر پیاده

چراغ عابر پیاده متحرک معمولا در محل های پر رفت و آمد مانند: نزدیکی مدارس، تقاطع خیابان ها، اطراف بیمارستان ها، دانشگاه ها، مراکز تفریحی و خرید و ... نصب و مورد استفاده قرار می گیرد و با تعیین زمان مشخص برای عبور خودرو ها و عابران مانع از بروز تصادفات می شوند. نصب این نوع محصول نیاز به صرف زمان زیادی نداشته و از نظر میزان مصرف انرژی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. ایمن ترافیک کالا تجهیزات کنترل ترافیک را با قیمت مناسب و با تضمین کیفیت و کارایی به مشتریان خود عرضه کرده و به شهر های مختلف سراسر کشور ارسال می نماید.

خرید چراغ راهنمایی عابر پیاده

برای خرید و فروش چراغ عابر پیاده ، آسان ترین و کم هزینه ترین راه خرید از فروشگاه های اینترنتی است. در این زمینه، ایمن ترافیک کالا توانسته در امر فروش و تولید چراغ عابر پیاده با کیفیت و قیمت مناسب صاحب قدم و کوشا باشد. شما می توانید برای خرید چراغ راهنمای عابر پیاده مورد نظرتان با کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا از طریق راه های زیر در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
8 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^