سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چراغ راهنمايي معكوس شمار

استفاده از چراغ راهنمایی معکوس شمار یا چراغ هوشمند به منظور پیشگیری و جلوگیری از بروز حوادث در سطح شهر و مکان های دیگری که تردد خودروها زیاد است صورت می گیرد. چراغ راهنمای معکوس شمار و انواع دیگری از چراغ های راهنمایی و رانندگی به عنوان یکی از تجهیرات کنترل ترافیک پرمصرف شناخته می شوند. پیشرفت تکنولوژی باعث شده است، تا انواع مختلفی از چراغ های راهنمایی رانندگی طراحی و تولید شوند. چراغ راهنمایی ثانیه شمار از چراغ هایی( ماژول) در رنگ های سبز و قرمز تشکیل شده و یک ثانیه شمار برای نشان دادن زمان ایست یا عبور نیز روی آن تعبیه شده است. با وجود این نوع از چراغ راهنمایی هوشمند استفاده از چراغ های راهنمایی و رانندگی لامپی قدیمی گزینه ای منطقی به نظر نمی رسد، چرا که شمارشگر معکوس این محصول به آگاهی رانندگان و تصمیم گیری آنها درباره حرکات بعدی شان کمک کرده و از تصمیمات عجولانه جلوگیری می کند.

کاربرد چراغ راهنمایی معکوس شمار

نصب چراغ راهنمایی معکوس شمار در مکان هایی که تردد خودرو ها زیاد است، تقاطع خیابان ها، چهار راه ها و... می تواند با نظم دادن به عبور و مرور، در کاهش تصادفات و حوادث ناگوار بسیار موثر باشد. ایمن ترافیک کالا چراغ راهنمایی معکوس شمار را همچون دیگر محصولات خود با تضمین کیفیت و ماندگاری طولانی در برابر عوامل طبیعی و شرایط اقلیمی متنوع با قیمت مناسب ارائه می کند.

مدل هایی از این چراغ ها تولید شده اند، که به تنهایی قابلیت تنظیم و اجرای مسئولیت دستگاه فرماندهی، معکوس شمار و همچنین چراغ راهنمایی را در خود دارند، که این ویژگی ها می توانند این محصول را به بهینه ترین گزینه ممکن تبدیل کنند.

خرید چراغ راهنمایی معکوس شمار

برای خرید آسان و مقرون به صرفه، می توانید از فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا دیدن کنید. ایمن ترافیک کالا با بهره گیری از نیروهای انسانی کارآمد، توانسته است در امر تولید چراغ راهنمایی معکوس شمار و فروش چراغ راهنمایی هوشمند صاحب قدم بوده باشد و محصولات را در محل مورد نظر مشتریان و در زمان مورد نظر آنها عرضه نماید و در این راه پیش قدم باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما از راه های زیر در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^