سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

وسایل ورزشی پارکی

در میان لوازم متنوعی که برای تجهیز محیط پارک های شهری مورد استفاده قرار می گیرد، وسایل ورزشی پارکی از اهمیت ویژه ای برخوردارند. این تجهیزات به منظور ایجاد فضایی شاد و سالم در فضای سبز شهری دایر می گردند. اهمیت ورزش در سلامت و روحیه و حتی بازدهی روزانه افراد بر کسی پوشیده نیست. بسیاری از شهروندان مشغله زیاد و در دسترس نبودن فضا و امکانات ورزشی را بهانه ای برای ورزش نکردن می دانند. از طرفی با توجه به افزایش جمعیت شهری، کوچکتر شدن منازل و آپارتمان نشینی اغلب مردم، امکان استفاده از وسایل ورزشی در منزل وجود ندارد.

با این وجود زندگی شهری با مشکلات و مسائل فراوانی که در پی دارد، منجر به کسالت و افسردگی در فرد می شود. در کنار تمامی امکاناتی که برای ایجاد روحیه و افزایش رفاه شهروندان در سطح شهر ایجاد شده است، لوازمی نیز نیاز خواهد بود که به سلامت جسمی مردم بپردازد.

 

وسایل ورزشی

 

اهمیت استفاده از وسایل ورزشی پارک

همانطور که بیان شد، به دلیل محدودیت هایی که زندگی شهرنشینی برای مردم ایجاد می کند، استفاده از تجهیزات ورزشی در فضای پارک ها، تاثیرات مهمی در سلامت جسمی و روحی افراد خواهد داشت. استفاده مداوم از لوازم ورزشی پارک ها برای شهروندان جسمی سالم و روحیه ای پر انرژی به ارمغان می آورد. از این رو وجود لوازم ورزشی پارکی برای هر پارکی ضروری خواهد بود. صرف مدتی هرچند کوتاه در فضای پارک و کار با هریک از لوازم ورزشی پارک می تواند علاوه بر جسمی سالم، سبب افزایش تمرکز، بهبود روحیه و افزایش بازدهی در طول کل روز شود.

از سوی دیگر حتی با وجود فضای کافی در منزل، خرید و استفاده از هریک از تجهیزات ورزشی هزینه های زیادی را برای فرد در بر خواهد داشت. اما استفاده از وسایل ورزشی پارکی برای عموم شهروندان رایگان خواهد بود. با وجود این تجهیزات دیگر بهانه ای برای ورزش نکردن شهروندان وجود ندارد.

 

نکات ایمنی در استفاده از لوازم ورزشی بدنسازی پارکی

لوازم پارکی که برای استفاده عموم طراحی و ساخته شده اند در گروه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. لوازم ورزشی بدنسازی پارکی شامل مجموعه وسیعی از تجهیزات ورزشی است که برای بدنسازی در محیط پارکی طراحی شده اند. این تجهیزات به نسبت گروه سنی در ابعاد و استانداردهای متفاوتی ساخته می شوند. لوازم ورزشی پارکی کودکان برای استفاده کودکان در محیط های پارکی نصب می شود. آنچه اهمیت دارد، رعایت اصول و نکات ایمنی در حین استفاده از لوازم ورزشی بدنسازی پارکی است. در این مورد نظرات مختلفی وجود دارد. برخی استفاده از لوازم پارکی را مفید و برخی آنها را آسیب رسان می دانند.

 

ست بدنسازی پارکی

 

هرگونه حرکت ورزشی غیر اصولی منجر به آسیب رسیدن به عضلات و استخوان ها خواهد شد. این دستگاه ها صرفا برای کمک به آمادگی جسمانی افراد طراحی شده اند و برای ورزش های سنگین و حرفه ای استاندارد نیستند. انواع ست بدنسازی پارکی به هیچ عنوان توان درمانی ندارند. بنابراین استفاده از آنها برای افرادی که دارای مشکلات اسکلتی و عضلانی هستند، به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. نا آشنایی با روش استفاده از هریک از لوازم ورزشی پارکی باعث وارد شدن نیروی اضافی بر عضلات می شود. در نتیجه التهابات و آسیب های مفصلی و عضلانی قابل پیشبینی خواهد بود. از این رو لازم است ضمن آشنایی با این تجهیزات از افراد با تجربه در این زمینه سوال کنید. به منظور پیشگیری از آسیب های احتمالی، حتما پیش از استفاده از لوازم ورزشی بدنسازی پارکی با نرمش های معمول بدن خود را آماده کنید.

 

انواع لوازم ورزشی پارکی بدنسازی

با توجه به اینکه استفاده از تجهیزات ورزشی پارکی تحت نظارت مربی نیست، باید در حین استفاده اصول و شرایطی را رعایت کنند. برای استفاده اصولی از تجهیزات ورزشی پارکی، نصب تابلو ها و اعلام برخی تذکرها نیاز است. هدف از طراحی و ساخت ست ورزشی پارکی ایجاد بستری سالم و رایگان برای افزایش تعداد ورزشکاران و گسترش محیطی سلامت محور است. لوازم ورزشی پارکی بدنسازی بر اساس یک برنامه مدون و استاندارد طراحی شده اند.

اصول نصب این دستگاه ها نیز باید مطابق با این برنامه باشد. 4 مرحله مهم در آمادگی جسمانی انجام تمرین های هوازی، تقویت عضلات، تمرین های انعطافی و تمرین های تعادلی است. برای هریک از این مراحل دستگاه ویژه ای در پارک نصب شده است که با استفاده اصولی از آن می توان به آمادگی جسمانی مطلوب رسید.

 

نحوه کار با وسایل ورزشی پارک ها 

وسایل ورزشی پارک ها شامل مجموعه ای از تجهیزاتی است که هریک برای انجام تمارین ویژه ای طراحی شده اند. کار با این تجهیزات نیازمند آموزشهای اولیه و آشنایی با طریقه استفاده از وسایل ورزشی پارک ها است. در مجموع این تجهیزات به دو صورت لوازم ورزشی پارکی دوکاره و تک کاره ساخته می شوند. در ادامه به صورت مجزا روش کار با هر یک از انواع ست ورزشی پارکی شرح داده می شود.

 

دوچرخه ثابت : نصب دوچرخه ثابت در پارک به منظور انجام تمارین هوازی است. استفاده از دوچرخه ثابت برای تقویت سیستم قلبی و عروقی و ظرفیت شش ها مناسب است. اگر دچار مشکلات عضلانی و مفصلی در پا هستید، حتما تحت نظر پزشک خود از این دستگاه استفاده کنید.

 

دستگاه ورزشی گام زن : دستگاه ورزشی گام زن مشابه با دوچرخه ثابت برای تقویت سیستم قلبی- عروقی پیشنهاد می شود. مزیت دیگر دستگاه ورزشی گام زن، بهبود انعطاف پذیری در پاها است. استفاده از این دستگاه برای تمامی افراد مناسب است. فقط باید جانب احتیاط را رعایت کنید و در حین استفاده دستگیره را رها نکنید. افراد سالمند با حرکت آهسته پاها می توانند از این دستگاه به طور اصولی استفاده کنند.

 

دستگاه کام زن پارک

 

اسکی فضایی پارکی : اسکی فضایی پارکی با ظاهری شبیه به اسکی همچون دستگاه گام زن عمل می کند. با این تفاوت که این وسیله دست ها را هم به ورزش وا می دارد. در واقع به همان زاویه که پا حرکت می کند، دست هم جابجا خواهد شد. این دستگاه که به عنوان گام زن دست و پا هم شناخته می شود، در گروه دستگاه های ورزشی هوازی جای می گیرد. این دستگاه در دو مدل یک طرفه و دو طرفه ساخته می شود. در مدل دو طرفه آن، حرکات هر فرد با حرکت های فرد مقابل هماهنگ است. 

 

اسکی فضایی

 

دستگاه قایقرانی پارکی : برای حرکت قایق تمام عضلات پارو زن به کار گرفته می شود. دستگاه قایقرانی پارکی نیز به همین ترتیب تمام عضلات دست و پا را درگیر می کند. کافیست روی صندلی بنشینید، پاها را روی ناحیه ثابت قرار دهید و با گرفتن دستگیره ها شروع به پارو زدن کنید. استفاده مداوم از این دستگاه، عضلات زیربغل، ران و شکم را تقویت می کند.

 

دستگاه دو فرمان پارکی : دستگاه دو فرمان پارکی از جمله تجهیزات هوازی است که برای بهبود انعطاف پذیری در ناحیه دست ها و شانه طراحی شده است. کار با این دستگاه به مرور باعث بهبود عملکرد قلب- عروق و شش ها می شود و گردش خون به صورت منظم تری در بدن انجام می گیرد. چرخاندن سریع دو فرمان پارکی منجر به آسیب رساندن به عضلات دست، کتف و شانه می شود.

 

دستگاه دو فرمان

 

دستگاه پرس سینه پارکی : دستگاه پرس سینه پارکی به با عنوان پرس سینه نشسته نیز شناخته می شود، از جمله دستگاه های قدرتی است که برای بهبود استقامت و تقویت عضلات سینه، بازو، شانه و پشت مناسب است. روش استفاده از پرس سینه پارکی به این صورت است که باید بر روی صندلی نشسته و با فشار دادن دستگیره ها به سمت جلو وزن خود را جابجا کنید.  استفاده از این دستگاه برای همه افراد توصیه نمی شود. چرا که نیاز به صرف انرژی زیادی خواهد داشت.

افرادی که توان زیادی در عضلات بالاتنه ندارند، قادر به کار با این دستگاه نیستند. توجه داشته باشید که به آرامی از این دستگاه استفاده کنید تا عضلات شما دچار آسیب دیدگی نشوند.

 

دستگاه پرس سینه

 

بارفیکس چرخشی پارکی : بارفیکس ها از جمله تجهیزات استقامتی هستند که استفاده از آنها باعث تقویت عضلات فوقانی بدن می شود. کار با این بارفیکس همانند سایر مدل های بارفیکس است. با این مزیت که قابلیت چرخشی بودن آن باعث تقویت عضلات کمر شود.

 

پروانه پا باز پارکی : مدل دیگری از تجهیزات ورزشی پارکی، پروانه پا باز پارکی است. این دستگاه در گروه دستگاه های استقامتی قرار می گیرد. پروانه باز پارکی عضلات ناحیه ران و شکم را درگیر می کند و برای حذف چربی های پهلو یک پیشنهاد عالی است.

 

پرس جلو پا پارکی : دستگاه پرس جلو پا پارکی برای تقویت عضلات پا ساخته شده است. طرز کار این دستگاه به صورت نشستن بر روی صندلی و خم و صاف کردن پاهاست. سعی کنید به آرامی این کار را انجام دهید تا مفاصل زانو آسیب نبیند. عضلات شکم، پهلو، ران و ساق پا در کار با این دستگاه درگیر خواهند شد. استفاده مداوم و اصولی از این دستگاه منجر به حذف چربی های اضافی در ناحیه ران و پهلو می شود.

 

دستگاه پرش ارتفاع پارکی : دستگاه پرش ارتفاع پارکی از نمونه تجهیزاتی است که کار با آنها سبب افزایش انعطاف پذیری، کشیدگی عضلات درگیر و در نتیجه افزایش قد در سنین رشد می شود. استفاده از این دستگاه نیاز به توان بدنی بالایی دارد و از این رو برای کودکان و جوانان مناسب تر است. کار با دستگاه به صورت پریدن و تلاش برای لمس کردن گوی های موجود بر روی میله دستگاه است.

 

دستگاه ریلکسیشن پارکی : از مراحل مهم در ایجاد آمادگی جسمانی، انجام حرکات کششی است که با استفاده از دستگاه ریلکسیشن پارکی انجام پذیر است. برای استفاده از این دستگاه باید روی ناحیه خم شده دراز بکشید و میله های دوطرف را محکم بگیرید. در نهایت با خم کردن پشت به کمک این دستگاه، عضلات پشت در حالت کشش و آرامش قرار می گیرند. نمونه دیگری از دستگاه های ریلکسیشن پارکی، مدلی است که با دراز کشیدن روی ناحیه مخصوص و با کنترل دست، می توان بر حرکت خود کنترل نمود و در نهایت به یک آرامش روحی رسید.

از دیگر تجهیزات ورزشی پارکی می توان انواع وسایل بازی پارکی کودکان، میز شطرنج پارکی و دستگاه تخت شکم در پارک است.

 

قیمت ست وسایل ورزشی پارکی

ست وسایل ورزشی پارکی به دلیل اهمیتی که در سلامت شهروندان دارد، باید از طریق مراکز معتبر فروش لوازم ورزشی پارکی صورت پذیرد. این مراکز تضمین کننده کیفیت کار شرکت های تولید کننده لوازم ورزشی پارکی هستند. مرکز ایمن ترافیک کالا از جمله این مراکز است که با فعالیت خود در طول سالیان گذشته، خدمات ارزنده ای در اختیار شهروندان قرار داده است. این مرکز در فروش تجهیزات ورزشی پارکی همواره انصاف و تعادل را رعایت نموده و از این رو مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت لوازم ورزشی پارک ها می توانید در میان محصولات گسترده این سایت، محصول دلخواه خود را انتخاب کنید. قیمت لوازم ورزشی پارک به شرایط مختلفی بستگی دارد.

لوازم ورزشی پارکی دست دوم از قیمت پایین تری برخوردارند. در مقابل لوازم ورزشی پارکی خارجی به دلیل هزینه های انتقال از قیمت های بالاتری برخوردار هستند. با توجه به تولید عمده انواع مبلمان شهری در مناطق مختلف کشور، قیمت لوازم ورزشی پارک در این شهرها متفاوت خواهد بود. با این تفاصیر ممکن است قیمت لوازم ورزشی پارکی کرج با لوازم ورزشی پارکی اصفهان یکسان نباشد. از این رو مراجعه به یک مرکز قابل اعتماد تا حدود زیادی از صرف هرینه های اضافی پیشگیری می کند.

تولید کننده لوازم ورزشی پارکی

یکی از گام هایی که در جهت تامین نیاز ورزشی جامعه برداشته شده است، تولید ست لوازم ورزشی پارکی می باشد. ایران در سال های گذشته یکی از واردکنندگان لوازم ورزشی بوده اما امروزه به لطف فعالیت مستمر تولید کنندگان به خودکفایی رسیده است. علاوه بر خودکفایی، حجم بالای تولیدات و کیفیت منحصر به فرد آنها باعث شده تا انواع وسائل بدنسازی پارکی به کشورهای دیگر صادر شوند. به منظور به روزرسانی کیفیت و کارایی این محصولات تولیدکننده لوازم ورزشی با توجه به نوع کاربری این محصولات معیارهای متفاوتی را مد نظر قرار می دهد.

از آن جایی که عموماً لوازم ورزشی پارکی در فضای روباز قرار می گیرند، به منظور افزایش طول عمر آنها و جلوگیری از بروز ایراد در این وسایل، تولیدکنند لوازم ورزشی شهری در ساخت آنها از مواد درجه یک استفاده می کنند. استفاده از لوله های ضخیم و با کیفیت، جوشکاری CO2 و رنگ آمیزی با استفاده از رنگ های کوره ای الکترواستاتیک و ... از جمله مواردی است که در تولید این محصولات از آنها در جهت بهبود کیفیت تولیدات بهره گرفته می شود.  به این ترتیب طول عمر آنها افزایش پیدا کرده و می توانند مقاومت بالایی داشته باشند. در ضمن اگر این محصولات از موادی با جنس مرغوب ساخته شوند، به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی نیز نخواهند شد. همین امر سبب مقاومت آنها در برابر شرایط جوی مختلف شده است.

چالش دیگری که پیش روی تولید کننده لوازم ورزشی پارک است ساخت محصولات با در نظر گرفتن نکات ایمنی می باشد. مد نظر قرار دادن این نکات مستلزم بهره گرفتن از مهندسین با تجربه خواهد بود. کمک گرفتن تولیدکنندگان از این افراد سبب می شود تولیدات با استانداردهای روز جهانی مطابقت داشته و در عین حال کیفیت تولیدات نیز حفظ شود. مجموعه ی ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده ی لوازم ورزشی و خدمات دهنده در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است. به دلیل کیفیت و دوام بالای این محصولات شما می توانید انواع لوازم ورزشی پارکی را به همراه ضمانت نامه از این مرکز خریداری کنید.

تولید کننده ست لوازم ورزشی پارکی

 

برنامه ورزشی وسایل ورزشی پارکی

وسایل ورزشی پارکی فرصت خوبی برای افرادی است که عادت به ورزش روزانه دارند. نصب و قرار دادن این تجهیزات در مجتمع های مسکونی و تفریحی، حیاط منزل و یا باغ و ویلا شرایطی ایجاد می کند که شما روزانه ورزش کنید. جامعه بی تحرک امروز استفاده از این تجهیزات ورزشی پارک را الزامی می کند. اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که چگونه با این تجهیزات ورزش کنیم که بدنی سالم داشته باشیم و در عین حال صدمه ای به عضلاتمان وارد نشود. برای این مسئله بهتر است ابتدا با یک فرد متخصص مشورت گرفته و برنامه ورزشی بگیرید. اما در صورتی که به چنین فردی دسترسی ندارید پیشنهادات ما را در ادامه مقاله انجام دهید.

مهمترین نکته در انجام حرکات با وسایل ورزشی این است که در همان روزهای ابتدای کار با حرکات آرام و در تعداد محدود ورزش نمایید. برنامه وسایل ورزشی پارکی باید با تعداد کم شروع شده و به مرور افزایش یابد.

نکته بعدی این است که اگر به بیماری های قلبی، تنگی نفس و ... دچار هستید باید با مشورت پزشک ورزش کنید. این مورد در زمینه افراد مسن و خانم های باردار نیز صدق می کند.

دستگاه گام زن دست و پا پارک: این دستگاه نیز با تحرک بسیار بالا سعی در چربی سوزی دارد. این ورزش چیزی بین دوچرخه سواری و دویدن است. شما می توانید به کمک این دستگاه ضربان قلب خود را برای شروع حرکت های سنگین بالا ببرید. همانطور که می دانید مهمترین عامل چربی سوزی بالا رفتن ضربان قلب است.

دستگاه مسگری پارکی: دستگاه مسگری پارکی می تواند در ناحیه کمر و پهلو های شما چربی سوزی انجام دهد. دقت کنید در زمان کار با این دستگاه بالا تنه باید ثابت باشد. اگر در ناحیه کمر دچار درد و بیماری هایی نظیر دیسک کمر هستید این دستگاه به شما پیشنهاد نمی شود.

دستگاه پاندولی پارک: دستگاه پاندولی پارکی نیز برای بالا بردن ضربان قلب شما  همچنین آب کردن چربی های جمع شده در پهلوها، بغل ران، شکم و پشت کاربردی است.  استفاده از این دستگاه بعد از بالا بردن ضربان قلب توسط دستگاه گام زن پارک پیشنهاد می شود. این دو دستگاه به کمک هم میتوانند به چربی سوزی بیشتر شما کمک کند.

دستگاه پرس سینه پارک: دستگاه پرس سینه پارکی بر خلاف دیگر دستگاه های که برای چربی سوزی مناسب هستند، جهت بالا بدن قوای جسمی و به اصطلاح بدنسازی مناسب است. به کمک این دستگاه می توانید عضلات بازو و قفسه سینه خود را تقویت نمایید. دقت کنید بعد از بالا بردن ضربان قلب بلافاصله این حرکات پیشنهاد نمی شود. نرمش قبل از انجام این حرکت الزامی است. با بدن سرد نباید چینی حرکاتی را انجام داد.

دستگاه لیفت نشسته پارک: همانطور که می دانید دستگاه لیفت نشسته پارکی برای عضلات سرشانه، پشت بازو و زیر بغل مناسب است. شما در این دستگاه به کمک وزن خود این عضلات را تقویت می کنید. پس اگر وزنتان زیاد است با احتیاط بیشتری این کار را انجام دهید.

دستگاه پرس پا پارک: از دیگر تجهیزاتی که برای بدنسازی در پارک ها وجود دارد، پرس پا است. دستگاه پرس پا پارکی نیز برای تقویت عضلات پا، ران، مچ پا و .. طراحی شده است. این دستگاه نیز برای تقویت عضلانی طراحی شده است. حتما قبل از کار با این دستگاه بدن خود را گرم کنید. از تعداد کم شروع کرده و به مرور تعداد حرکات را افزایش دهید.

همه این دستگاه های بدنسازی پارکی جهت فعالیت ورزشی طراحی شده اند و استفاده روزانه از آنها به شما کمک می کند تناسب اندام خود را حفظ نمایید. ایمن ترافیک کالا تولید کننده انواع تجهیزات ورزشی پارک نصب و گارانتی محصولات را نیز عهده دار است.

برنامه ورزشی وسایل ورزشی پارک

 

لوازم بدنسازی پارکی مناسب ویلا و باغ

ویلا و باغ از جمله مکان هایی است که با خرید لوازم بدنسازی پارکی مناسب و نصب آن ها، به جز ورزش کردن می توانیم از فضای زیبای طبیعت هم لذت ببریم. ولی اینکه چه نوع دستگاه ورزشی پارکی مناسب این اماکن می باشد نیاز به تحقیق دارد. در این مقاله به تعدادی از لوازم بدنسازی پارکی مناسب باغ و ویلا اشاره می کنیم تا تصمیم گیری برای شما راحت تر باشد. اگر باغ یا ویلای شما در منطقه پربارش و رطوبت بالا قرار دارد، در هنگام خرید به نوع آب و هوا اشاره نمایید. معمولا جنس همه دستگاه ها از فلز می باشد و اینکه از چه مدلی برای رنگ آمیزی دستگاه استفاده شده و یا مراقبت های بعد آن باید چگونه صورت گیرد تا ماندگاری و طول عمر دستگاه افزایش پیدا کند، مهم می باشد.

گام زن پارکی

 اگر به دنبال خرید وسیله ای برای افزایش چربی سوزی و  آب کردن چربی های پهلو و بغل ران هستید، این دستگاه می تواند بهترین انتخاب باشد. در عین حال با بهبود گردش خون و بالا بردن ضربان قلب از انباشته شدن چربی ها در پهلو جلوگیری می کند. دستگاه کم حجمی است و از جوشکاری دی اکسید کربن در بهم پیوستن قطعات استفاده می شود. در هنگام خرید گام زن پارکی به این نکته توجه نمایید که برای مراقبت از این وسیله نیاز به رنگ آمیزی منظم است تا از پوسیدگی و زنگ زدگی اجزای آن جلوگیری شود.

اسکی فضایی پارکی

یکی از انواع دستگاه ورزشی  پارکی که برای تقویت مفاصل از جمله مفاصل زانو مناسب می باشد، اسکی فضایی پارکی است. این وسیله از وارد آمدن فشار بر روی زانو تا حدود زیادی پیشگیری می کند. یکی از مواردی که در هنگام خرید اسکی فضایی پارکی  مهم است، قیمت آن است. بسته به عملکردی که دارد و همچنین وزنی که باید تحمل کند و یا به صورت الکترومگنتی کار کند یا مگنتی قیمت آن متغیر می باشد.  در هر صورت برای افزایش طول عمر آن باید به صورت مرتب اتصالات ان را گریس کاری نمایید.

دوچرخه پارکی

دوچرخه یکی از جذاب ترین و پرکاربردترین وسیله برای همه افراد از جمله کودکان می باشد. دوچرخه پارکی مانند دوپرخه ثابت است و برای نصب نیاز به فضای بزرگ ندارد. این وسیله ورزشی ضمن تقویت عضلات پا در خوش فرم کردن پایین تنه بسیار نقش مهمی دارد. تنها کاری که باید انجام دهید تا دوچرخه شما ماندگاری زیادی داشته باشد، روغن کاری منظم اتصالات آن است.

بارفیکس پارکی

این وسیلهبرای تقویت عضلات شکم و زیربغل مناسب می باشد و کمترین فضا را برای نصب نیاز دارد. دستگاه ورزشی ساده ای است و نیاز به مراقبت و نگهداری زیاد ندارد. از جمله عواملی که در قیمت بارفیکس پارکی موثر است نوع مواد اولیه و متریال این دستگاه ورزشی است. همچنین نوع رنگ آمیزی که ضد زنگ باشد و در برابر رطوبت هوا مقاوم باشد.

پرس پا پارکی

پرس پا پارکی دستگاهی  است که  در تقویت عضلات پا تأثیر دارد. بدنه این وسیله از فلز بوده و قابلیت تحمل شرایط جوی نامناسب را دارد. نسبت به بقیه وسایل پارکی فضای بیشتری را اشغال می کند.  از جمله خدماتی که ایمن ترافیک کالا ارائه می دهد، نصب انواع دستگاه ورزشی در کنار تولید ان ها است.

لوازم بدنسازی پارکی مناسب باغ و ویلا

 

 

صادرات لوازم ورزشی پارک

یکی از اجزای مهم در مبلمان شهری و پارک ها، لوازم ورزشی پارک است. این تجهیزات علاوه بر پارک ها، در مکان های دیگری چون مدارس و باشگاه ها و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این تجهیزات، نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر نیز افزایش پیدا کرده است. امروزه شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه بدنسازی پارک و دیگر لوازم ورزشی در ایران فعالیت دارند. بیشتر حجم تولیدات این شرکت ها به رفع نیازهای داخلی اختصاص دارد. اما قسمتی از آن نیز برای صادرات به کشورهای دیگر در نظر گرفته می شوند. با توجه به این حجم از تولیدات، کشورمان به عنوان یکی از صادرکنندگان این تجهیزات شناخته می شود.

کشورهای همسایه نظیر عراق، گرجستان، افغانستان و ... جزو وارد کنندگان تجهیزات ورزشی پارک از ایران هستند. تولیدکنندگان این تجهیزات در کشور، از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. در ضمن برای حفظ کیفیت ساخت محصولات، آنها را بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی می نمایند. وجود این ویژگی ها در انواع وسایل ورزشی و بدنسازی پارک تولید شده در ایران، کشورهای همسایه را به خرید تجهیزات از ایران ترغیب می کند. با توجه به نوع این تجهیزات و ابعادی که دارند و همچنین کیفیت متریال به کار رفته در ساخت این وسایل، قیمت لوازم ورزشی پارک متفاوت می باشد.

ایران انواع دستگاه بدنسازی پارک و لوازم ورزشی را با قیمت عمده کارخانه به کشورهای همسایه صادر می کند. قیمت مناسب و همچنین مسافت کم میان ایران و کشورهایی چون عمان، عراق و ...، باعث شده تا خرید لوازم ورزشی پارک از ایران، برای این کشورها مقرون به صرفه باشد. کشورمان در زمینه تولید انواع دستگاه بدنسازی و لوازم ورزشی و تجهیز پارک ها، عملکردی بسیار موفق داشته است. این موضوع سبب شده تا ایران به عنوان یکی از صادرکنندگان و تجهیزکنندگان پارک های عمان، عراق و ... فعالیت کند.

متریالی که تولیدکنندگان ایرانی در ساخت لوازم ورزشی و بدنسازی پارک به کار می برند، از نوع درجه یک هستند. این مواد، کیفیت و کارایی تجهیزات تولید شده و همچنین طول عمر بالای آنها را تضمین می کند. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد، خرید دستگاه بدنسازی پارک و لوازم ورزشی از ایران، برای کشورهای همسایه گزینه ایده آلی است. ایمن ترافیک کالا  به عنوان تولیدکننده و فروشنده تجهیزات و لوازم ورزشی پارک فعالیت دارد. در این فروشگاه قیمت دستگاه بدنسازی پارک و وسایل ورزشی بسیار مناسب تعیین شده است. چنانچه قصد خرید وسایل ورزشی و بدنسازی پارک را دارید، می توانید از مشاوره های کارشناسان فروش این مجموعه استفاده کنید.

 صادرات لوازم ورزشی پارکی

 

 

قیمت و خرید دستگاه بدنسازی پارک

وسایل ورزشی و بدنسازی پارکی نقش بسیار مهمی در تأمین سلامت جسمی و صد البته روحی افراد جامعه دارند. امروزه این تجهیزات ورزشی در اکثر پارک ها و پیاده رو ها و... نصب شده اند تا عموم مردم بتوانند از آنها استفاده کنند. اما وسایل ورزشی پارکی فقط و فقط جهت استفاده در پارک ها ساخته نشده اند. بسیاری از افراد تمایل دارند این تجهیزات را در حیاط خانه، ویلا یا باغ و حتی در پشت بام منزل خود نصب کرده و باشگاه کوچکی برای خود بسازند. امروزه تجهیزات ورزشی پارکی از لحاظ جنس، طرح، رنگ، ابعاد و اندازه از تنوع بسیار زیادی در بازار فروش برخوردارند. طبیعتا قیمت دستگاه بدنسازی پارک نیز بسته به ویژگی های ذکر شده متفاوت خواهد بود. بنابراین توجه داشته باشید که در هنگام خرید دستگاه مورد نظر خود تمام این خصوصیات را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

بیشتر تجهیزات بدنسازی پارکی به دلیل اشغال کردن حجم اندکی از فضا، قابل استفاده در باغ و ویلاهای شخصی نیز هستند. اما ممکن است برخی از آنها دارای ابعاد بزرگ و وزن سنگین بوده و صرفا جهت نصب در پارک ها و فضاهای عمومی طراحی شده باشند. این تجهیزات معمولا از جنس فلز و یا پلی اتیلن مرغوب ساخته می شوند. دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی بوده و طول عمر زیادی دارند. در ادامه به معرفی برخی از این تجهیزات می پردازیم.

دستگاه دوچرخه بدنسازی پارکی

همه شما با دستگاه دوچرخه بدنسازی آشنا هستید. این دستگاه فضای بسیار کمی را مشغول می کند. می تواند در گوشه ای از حیاط یا پارک نصب شود. افرادی که زمان و فضای مناسب برای انجام ورزش هوازی و فوق العاده دوچرخه سواری را ندارند می توانند با استفاده از این وسیله، در هر زمان از شبانه روز این ورزش را انجام دهند. این دستگاه را می توانید هم با جنس فلزی پوشیده شده به وسیله رنگ الکترواستاتیک در بازار بیابید و هم جنس پلی اتیلنی آن را خریداری نمایید. به جرأت می توان گفت قیمت دستگاه دوچرخه بدنسازی در برابر عمر طولانی و کیفیت آن بسیار ناچیز است.

دستگاه بدنسازی مسگری پارکی

ورزش با دستگاه مسگری جزو ورزش های محبوب افراد در سنین مختلف است. از آنجا که این دستگاه نیاز به فضای بسیار کمی دارد شما می توانید آن را خریداری نموده و در فضای آزاد باغ خود نصب نمایید. انجام حرکات ورزشی با استفاده از این دستگاه به میزان زیادی در چربی سوزی شکم و پهلو مؤثر است.

دستگاه بدنسازی چندکاره پارکی

برخی از تجهیزات ورزشی پارکی در ابعاد بزرگ و به صورت چندکاره (۱۰ کاره و...) تولید می شوند. در واقع مجموعه ای از لوازم ورزشی به هم پیوسته به صورت یکجا در اختیار مشتری قرار می گیرد. این نوع دستگاه ها مزایای زیادی دارند اما به دلیل این که نیاز به فضای بزرگتری دارند ممکن است مناسب استفاده در باغ و ویلا نباشند.

دستگاه بدنسازی بارفیکس پارکی

از جمله ورزش های پرطرفدار دیگر ورزش بارفیکس است. دستگاه بارفیکس جزو تجهیزات ورزشی پارکی است که در ابعاد مختلف و از مواد اولیه گوناگون تولید می شود. این وسیله علاوه بر پارک ها می تواند در باغ و حیاط منزل نیز استفاده شود.

دستگاه بدنسازی قایقرانی پارکی

در هنگام استفاده از این دستگاه ورزشی عضلات بازو، کمر، مچ دست و پاها درگیر می شوند. پس از ورزش با دستگاه بدنسازی قایقرانی احساس نشاط و سرزندگی پیدا می کنید. ممکن است افرادی شرایط حضور در پارک ها را نداشته یا نتواند به راحتی از وسایل ورزشی عمومی استفاده کنند. چنین افرادی می توانند این وسیله را خریداری نموده و فضاهای شخصی مورد استفاده قرار دهند.

سلایق و علایق شخصی افراد تاثیر مستقیمی در انتخاب و خرید انواع مختلف تجهیزات ورزشی برای استفاده در محیط های شخصی دارد. مسئله مهم دیگر اندازه فضای اختصاص داده شده برای نصب این تجهیزات و همچنین قیمت لوازم ورزشی است که باید مد نظر گرفته شوند. فرقی ندارد تجهیزات ورزشی در چه مکانی مورد استفاده قرار می گیرند. مهمترین موضوعی که مطرح است بها دادن به سلامت خود و افراد خانواده است.

ایمن ترافیک کالا عرضه کننده انواع مختلف تجهیزات پارکی می باشد. شما می توانید با بررسی ویژگی های محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی ایمن ترافیک کالا وسیله ورزشی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اکثر قریب به اتفاق این تجهیزات قابل نصب در فضاهای عمومی و خصوصی هستند.

 

 قیمت و خرید لوازم بدنسازی

 

 

 

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^