سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نیوجرسی ترافیکی

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی، نیوجرسی ترافیکی است. شاید شما هم دیده باشید که بسیاری از تصادفات به دلیل انحراف رانندگان از مسیر اتفاق می افتد. در شرایطی که مسیر جاده ها تغییر پیدا می کند بسیاری از رانندگان دچار انحراف از مسیر و در نتیجه تصادفات ناگوار می شوند. اما اینکه در هر یک از شرایط های خاص باید از چه نوع تجهیزات ترافیکی استفاده شود بستگی دارد به شناختی که شما باید از نوع نیاز خود داشته باشید. اما جدا کننده نیوجرسی در نوع خود دارای انواعی است که می توانیم به نیوجرسی پلاستیکی، نیو جرسی یک متری و... اشاره کنیم.

نیوجرسی پلاستیکی که در گروه جدا کننده ها توسط ایمن ترافیک کالا به فروش می رسد، جهت مشخص کردن حریم خیابان ها، جداسازی مسیرهای رفت و برگشت از هم در جاده ها، مشخص کردن محل دور برگردان و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد نیوجرسی ترافیکی

یکی از انواع جدا کننده ترافیکی نیوجرسی ترافیکی است. از کاربرد نیوجرسی ترافیکی می توان به جداکننده مسیر های خیابان و جاده ها اشاره کرد. در شرایط خاصی که نیاز است مسیر حرکت خودرو ها تغییر کند و در عین حال هم نباید دچار انحراف شوند از جداکننده نیوجرسی استفاده می شود. بسیاری از تصادفات در خیابان و جاده هایی که مسیر شان تغییر می کند، به دلیل نداشتن دید کافی رانندگان و در نتیجه انحراف آن هاست. از دیگر انواع جدا کننده ترافیکی می توان به انواع استوانه نیز اشاره کرد.

خرید نیوجرسی ترافیکی

هر کدام از انواع جدا کننده نیوجرسی بر اساس نوع کاربرد و اندازه به چند دسته تقسیم می شوند که هر یک کارایی متفاوتی دارند و در مکان های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. بر همین اساس قبل از آنکه اقدام به خرید نیوجرسی پلاستیکی کنید حتما از نوع نیاز خود آگاه باشید تا بتوانید خرید ایده آلی را داشته باشید. با این وجود کارشناسان ما آماده ی پاسخ گویی به تمام سوالات شما هستند و شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت نیوجرسی ترافیکی با ما در تماس باشید.

ایمن ترافیک کالا برای مصارف درون شهری نیوجرسی یک متری و برای بزرگراه ها و اتوبان هانیوجرسی دو متری را معرفی کرده و کیفیت محصول را در برابر رطوبت، حرارت، برخوردها، شکستگی و سائیدگی تضمین می کند، همچنین نصب محصول بسیار سریع و بدون نیاز به صرف وقت و هزینه ی زیاد صورت می گیرد. نیوجرسی ترافیکی به عنوان یکی از تجهیزات ترافیکی استاندارد در نوع پلاستیکی، پلی اتیلن و چارچوب فلزی داخلی تولید می گردد.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^