سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نیمکت چوبی

نیمکت چوبی پارک یکی از انواع نیمکت ها که در دسته مبلمان و تجهیزات شهری جای دارند. بسیاری از ما نیمکت ها را در پارک ها و خیابان هایی که تردد اتومبیل ها وجود ندارد دیده ایم. اما یکی از انواع نیمکت ها، نیمکت های چوبی است که به جهت سازگاری فوق العاده ای که با طبیعت دارند می توانند بسیار مفید واقع شوند. همچنین نیمکت های چوبی در کنار ایجاد رفاه برای شهروندان در زیباسازی شهر نقش موثر و بسزایی دارند. نیمکت پارکی در جنس ها و طرح های مختلف تهیه و تولید می شود. یکی از انواع نیمکت پارکی نیمکت های چوبی می باشد.

در ساخت نیمکت های چوبی پارکی برای ساخت پایه و سایر قسمت های نیمکت از موادی با جنس های مختلف بهره گرفته می شود اما قسمت اصلی نیمکت از جنس چوب می باشد. استفاده از نیمکت های چوبی حس طبیعی بودن بیشتری را به شهروندان داده و می تواند فضای دلنشین تری در پارک ها ایجاد کند.

 

نیمکت چوبی

 

انواع نیمکت چوبی

نیمکت چوبی در دسته مبلمان شهری می تواند انواع متفاوتی داشته باشد. در ایمن ترافیک کالا نیمکت های چوبی پارک یکی از انواع نیمکت ها است. در فضای سبز چه به صورت شخصی و چه به صورت عمومی می توان از نیمکت چوبی پارک استفاده کرد که جلوه ی بسیار خوبی نیز به فضا می دهد. ایمن ترافیک کالا با تولید نیمکت چوبی توانسته است نقش بسیار پر رنگی در زیبایی فضای سبز خصوصی و عمومی داشته باشد.

از انواع نیمکت چوبی می توان به نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت های چوبی پارکی، نیمکت های چوبی پایه چدنی، نیمکت های چوبی پایه فلزی، نیمکت حیاط چوبی، نیمکت تمام چوب حیاط و... اشاره کرد که تمام این انواع نیمکت چوبی را می توان در مکان های عمومی و خصوصی استفاده کرد.

 

کاربرد نیمکت چوبی

نیمکت مدرسه به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات آموزشی یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات آموزشی به شمار می آید، یکی از دلایلی که برای تاسیس یا راه اندازی هر مرکز آموزشی بزرگترین چالش مدیران فراهم کردن نیمکت مدارس از به دلیل کاربرد و اهمیت آن در موسسه های آموزشی است. میز و کاربرد میز و نیمکت مدارس بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه نسبت به آن از آشنایی کافی برخوردار هستند. به همین جهت شاید کافی باشد که بگوییم نیمکت مدرسه لازمه ی هر مرکز آموزشی است.

بررسی اینکه هر کدام از انواع نیمکت مدرسه می توانند در کدامیک از مراکز آموزشی مورد استفاده قرار بگیرد بستگی به سطح نیاز مدارس و مدیران مرکز های آموزشی دارد.

یکی از عواملی که سبب می شود کاربری های هر کدام از انواع نیمکت متفاوت باشد ابعاد نیمکت پارکی و متریال است که در طراحی نیمکت پارکی مورد استفاده قرار گرفته است، همین سبب می شود که نیمکت دارای انواع گوناگونی باشد که کاربری های متفاوتی از یکدیگر دارند.

 

خرید نیمکت چوبی

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده انواع نیمکت چوبی توانسته است در امر افزایش رفاه حال شهروندان در مکان های عمومی صاحب قدم بوده باشد. همچنین بسیاری از انواع نیمکت های چوبی که این روز ها به شکل ها فرم های متنوع ای موجود است توانسته است به بهترین شکل ممکن در زیبایی مکان های عمومی و خصوصی پر رنگ باشد.

شما مشتریان محترم می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در بخش فروش نیمکت چوبی در تماس باشید تا از نحوه خرید نیمکت چوبی و قیمت نیمکت چوبی مطلع شوید. ما می توانیم سفارش نیمکت چوبی شما را در اولین فرصت در مکان مورد نظر شما به شما عزیزان ارائه دهیم.

در فروشگاه ایمن ترافیک کالا انواع مختلف نیمکت های چوبی در طرح های زیبا موجود می باشد.

 

خرید ایمن ، بدون ترافیک 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^