سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نیمکت های سنگی

 

نیمکت سنگی؛ یکی دیگر از انواع نیمکت های پارکی می باشد. نیمکت های پارکی یکی از مهم ترین المان های شهری نیز به حساب می آیند. می توان گفت نیمکت ها یکی از پرطرفدار ترین المان های شهری است. در بسیاری از مکان ها، فضای سبز عمومی یا خصوصی، پارک ها و جنگل هاست که می تواند مهمترین و پرکاربرد ترین تجهیزات شهری به شمار بیاید. نیمکت های سنگی با استحکام بالا و ماندگاری طولانی در شرایط مختلف آب و هوایی کارایی خواهند داشت و انتخاب مناسبی به عنوان نیمکت پارکی در محوطه های پر ازدحام و شلوغ می باشند. ایمن ترافیک کالا در راستای عرضه ی انواع مبلمان و تجهیزات شهری مبادرت به فروش نیمکت های سنگی مختلف با طراحی های متنوع و زیبا نموده است.

نیمکت سنگی بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند به جهت جنسی که دارند بسیار مناسب انواع شرایط جوی است که در برابر ضربه و تجهیزات از امکانات بسیاری مناسبی برخوردار هستند. بسیاری از افراد تصور می کنند که نیمکت های شهری از اهمیت چندانی برخوردار نیستند در حالی که نیمکت ها می توانند تاثیر بسیاری بگذارد بر روی سطح رفاه شهری و غیر شهری شهروندان و از این بابت می تواند بسیار مهم باشند.

 

کاربرد نیمکت سنگی

از نمونه نیمکت سنگی می‌توان به نیمکت سنگی پارک، نیمکت سنگ و چوب، نیمکت سنگی پارکی و ترکیب نیمکت پارکی چوبی با سنگ، فلز و ... اشاره کرد که با صرف وقت و هزینه ی کمی نصب خواهد شد. قیمت نیمکت پارکی با توجه به جنس بدنه، ابعاد محصول، پوشش سطح محصول متفاوت خواهد بود.

یکی از مهمترین و با کیفیت ترین نیمکت ها، نیمکت هایی هستند که استاندارد های لازم را داشته باشند و بتوانند در برابر شرایط جوی و ضربه و فشار مقاوم باشند. به همین جهت هنگام تهیه نیمکت ها از جمله نیمکت سنگی علاوه بر توجه به قیمت نیمکت سنگی می بایست به جنس نیمکت و استاندارد های مورد نیاز موجود در کالای مورد نظر دقت کافی را داشته باشید.

در میان انواع نیمکت ها، هر کدام از آن ها می توانند کاربردهای خاص خودشان را داشته باشند، اما شما مشتریان محترم باید توجه داشته باشید که یکی از دلایل تفاوت قیمت نیمکت سنگی با هر کدام از انواع محصولات در جنس آن می باشد، اما قبل از توجه به قیمت نیمکت سنگی باید به نوع نیاز خود و خواسته های خود از مبلمان و تجهیزات شهری مطلع شوید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید.

هر کدام از انواع نیمکت بر اساس نوع متریال، ابعاد نیمکت پارکی و طراحی دارای انواع گوناگونی است که بر همین اساس می توان گفت لیست قیمت نیمکت پارکی و نحوه ی خرید نیمکت با یکدیگر متفاوت است که می توانید مشخصات کامل هر کدام را در سایت ایمن ترافیک مشاهده کنید.

 

خرید نیمکت سنگی

ایمن ترافیک کالا به عنوان یکی از مهمترین و بزرگترین تولید کننده نیمکت سنگی توانسته است در امر افزایش سطح رفاه شهری و برون شهری شهروندان صاحب قدم باشد. در بسیاری از شهر ها  می توان تاثیر مبلمان و تجهیزات شهری را در بر روی زیبایی شهری به وضوح احساس کرد، اما قبل از خرید نیمکت سنگی باید به این نکته توجه کنید که آیا نیمکت سنگی می تواند نوع نیاز شما را در منطقه مورد نظرتان رفع کند؟ آیا می توانید استاندارد های نیمکت سنگی را از یک نیمکت غیر استاندارد تشخیص بدهید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه های مختلف از جمله قیمت نیمکت سنگی و یا نحوه خرید نیمکت سنگی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش نیمکت سنگی در تماس باشید تا از ویژگی های انواع نیمکت سنگی آگاه شوید.

کارشناسان فروش مبلمان شهری در ایمن ترافیک کالا  آماده ی پاسخ گویی به شما مشتریان و بازدید کنندگان محترم هستند. 

خرید ایمن ، بدون ترافیک  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
6 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^