سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تولید نیمکت مدرسه

نیمکت مدرسه از مهم ترین تجهیزات آموزشی است که دانش آموزان و دانشجویان دائما با آن ها در تماس هستند. این گروه از تجهیزات مدارس محصولات گسترده ای را شامل می شود. آگاهی از ویژگی های نیمکت استاندارد مدارس و همچنین آشنایی با مشخصات فنی و کیفیت طراحی و ساخت آن ها کمک می کند تا شما در خرید میز و نیمکت مدارس موفق تر عمل کنید.
ارتفاع نیمکت مدرسه از سطح زمین و فاصله آن با میز مدرسه ای، در کنار میزان انعکاس نور آن از سطح و ساختار ارگونومیک، ویژگی های اصلی نیمکت و میز مدارس را شکل می دهد که در ادامه به آنها می پردازیم. به کارگیری پروفیل فلزی در ساخت اسکلت این محصولات هم ساختار محکمی به آن می بخشد و هم کمک می کند تا وزن متناسبی در هنگام حمل و جا به جایی داشته باشند.
تولید نیمکت مدرسه در انواع مختلف چوبی، فلزی و پلاستیکی انجام می گیرد. در نیمکت چوبی مدرسه، صفحه رویه میز باید از جنس ورق مرکب چوبی با روکش طبیعی یا مصنوعی باشد. جنس روکش‌های زیر و رویه صفحات باید با همدیگر متناسب باشند تا از تابیدگی صفحه جلوگیری شود.
نیمکت مدرسه ای بنا به درخواست مشتری در رنگ های متنوع برای اسکلت و ام دی اف تولید می گردد. رنگ نیمکت مدرسه باید دارای انعکاس نور حداقل ۲۰ درصد و حداکثر ۵۶ درصد باشد.
از قوطی آهن برای استحکام بیشتر آن و در زیر نشیمن برای جلوگیری از قوس نشیمن استفاده می شود.

فروش نیمکت مدرسه

ایمن ترافیک کالا با همکاری تعدادی از معتبرترین تولیدکنندگان میز و نیمکت مدارس، اقدام به تولید و فروش میز نیمکت مدرسه برای مدارس و آموزشگاه ها نموده است. این محصولات شامل انواع میز و نیمکت مدرسه خارجی و داخلی می باشد که نمونه خارجی آن داخل کشور نمونه سازی و تولید شده است. به تناسب تنوع محصولات این دسته، قیمت نیمکت مدرسه نیز دارای رنج متفاوتی بوده و همه مصرف کنندگان می توانند با توجه به بودجه خود از این تولیدات خریداری نمایند.

ابعاد نیمکت مدرسه

نیمکت مدرسه در ابعاد 60 تا 120 سانتی متر تولید می شود. نیمکت استاندارد مدارس باید متناسب با جثه دانش‌آموز و با توجه به طریقه نشستن، سن و دوره تحصیلی وی و دارای طراحی ارگونومیک باشد. بنابراین ابعاد نیمکت مدرسه برای هر سن و مقطع تحصیلی از دبستان تا دبیرستان متفاوت است. فاصله میز با نیمکت نیز قابل تنظیم می باشد. عرض نیمکت دو نفره و سه نفره مدرسه ابتدایی به ترتیب 90 و 110 می باشد. نیمکت دو نفره و سه نفره دبیرستان نیز دارای عرض 110 و 120 می باشد (ابعاد به سانتی متر می باشد).

انواع نیمکت مدرسه:

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
5 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^