سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نیمکت بتنی

طراحی فضای شهری متناسب با فرهنگ و آب و هوای منطقه در عصر شلوغ و پرازدحام زمان حال یکی از دغده های کشورهای مدرن است. استفاده از مبلمان شهری مناسب و همسو با طراحی و اقلیم آن شهر و منطقه می تواند علاوه بر زیبایی، فضایی همراه با آرامش ایجاد کند.نیمکت بتنی یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات در مبلمان شهری است.

نیمکت سیمانی پارک با توجه مقاومت در مقابل باران، سرما و گرما و همچنین تنوع در تولید آن یکی از گزینه های مناسب در بسیاری از مناطق است.  برای ارائه ی بهترین وسیله استراحتگاه افراد در فضای باز نیمکت های بتنی محصولاتی هستند که ما به شما پیشنهاد می کنیم. استحکام، جنس بتنی آن ها و مقاومت بسیاری که این نیمکت ها در برابر شرایط جوی از جمله بارش باران و برف دارند از ویژگی برجسته نیمکت های بتنی است. بسیاری از افراد تصور می کنند وجود نیمکت ها و توجه به آن ها اهمیت چندانی ندارند اما باید در نظر بگیرید در بسیاری مواقع آن چیزی که از بدیهیات است نا دیده گرفته می شود.

دیگر ویژگی های مهم نیمکت یتنی پارک را می توان مقاومت در مقابل شکستگی، پوسیدگی و ... نام برد که کمک می کند تا انتخاب مناسبی برای محیط های پر تراکم و شلوغ بوجود بیاید، به طور کلی به جهت اینکه فضای سبز باید برای افراد آرامش بخش باشد و تمام امکان رفاهی نیز فراهم باشد بنابراین انتخاب نیمکت مناسب برای هر فضای سبز یکی از مهمترین المان ها به شمار می آید.

 

 نیمکت بتنی

 

انواع نیمکت بتنی

نیمکت بتنی پارک یکی از مهمترین انواع نیمکت پارکی هستند که در محیط هایی مانند پارک ها، جنگل ها و حتا در خیابان هایی که تردد ماشین وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد اما همین نیمکت های بتنی انواع گونانی دارد، از انواع نیمکت بتنی می توان به نیمکت های بتنی تخت مکعبی، نیمکت های بتنی پارک، نیمکت ساده بتنی، نیمکت های بتنی قوس دار اشاره کرد.

قیمت نیمکت بتنی می تواند در هر کدام انواع نیمکت بتنی متفاوت باشد که دلیل آن نیز می تواند جنس و کارایی و برخی مواقع رنگ آن ها باشد. هر کدام از نیمکت ها که تولید می شوند به شکل های مختلف و بر اساس کاربرد های مختلفی ساخته می شود به همین جهت قیمت نیمکت بتنی می تواند بسته به نوع ساختشان متفاوت باشد.

 

کاربرد نیمکت سیمانی

برای بررسی کاربرد نیمکت بتنی قبل از هر چیز باید بدانید که نوع نیاز شما از خرید نیمکت بتنی و چگونه می تواند نیاز شما را برطرف کند. با در نظر گرفتن اینکه نیمکت ها باید در برابر شرایط جوی مقاوم باشند و همینطور باید از نظر ظاهری به گونه ای باشند که فضای باز محیط را زیبا ترکرده باشند بنابراین به این نکته توجه کنید که قبل از هر چیز نوع نیاز خود را بشناسید.

کاربرد نیمکت بتنی بر اساس انواع گوناگونی که دارند می تواند بسیار متفاوت از یکدیگر باشد. بر همین اساس با در نظر گرفتن نوع کاربرد هر کدام از انواع نیمکت ها در طرح های ساده و مدرن باید انواع محیط ها هم خوانی داشته باشد.  نیمکت های بتنی طرح چوب در انواع گوناگون با هدف تناسب با محیط های طبیعی تولید می گردد. نیمکت های بتنی قوس دار، نیمکت سنگی تخت کلاسیک، نیمکت ساده بتنی، نیمکت های بتنی پارکی کلاسیک، نیمکت شهری و پارکی، نیمکت سیمانی و ... از مدل های گوناگون نیمکت های بتنی ارائه شده توسط ایمن ترافیک کالا می باشند.

 

خرید نیمکت بتنی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نیمکت بتنی توانسته است در فراهم کردن رفاه حال شهروندان و برطرف کردن سطح نیاز مسئولان شهر سازی و فضای باز قدم بزرگی را بردارد. شما مشتریان محترم می توانید برای کسب اطلاع بیشتر از نحوه خرید نیمکت بتنی و قیمت نیمکت بتنی با کارشناسان ما در بخش فروش در تماس باشید. کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما مشتریان محترم هستند.

لطفا جهت مشاوره با شماره 02191090944 تماس بگیرید و یا از طریق واتس آپ سیوالات خودرا مطرح کنید. 09212252150

 

خرید ایمن ، بدون ترافیک

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^