سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ماژول چراغ راهنمایی

ماژول چراغ راهنمایی در گروه تجهیزات کنترل ترافیک عرضه می شود. ماژول چراغ راهنمایی بر روی انواع چراغ های راهنمایی و رانندگی نصب می شود و در سه رنگ زرد، قرمز و ماژول LED سبز مورد استفاده قرار می گیرد. ماژول چراغ راهنمایی LED سه رنگ، با کیفیت بالا و وضوح نور از فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا قابل سفارش است.

هرکدام از رنگ های ماژول، معنا و هشدار خاصی دارند و ایمن ترافیک کالا در گروه تجهیزات کنترل ترافیک این محصولات را در تمام رنگ های موجود و در ابعاد مختلف عرضه می کند.

کاربرد ماژول چراغ راهنمایی

ماژول های چراغ راهنمایی و رانندگی از جنس آلومینیوم و پلی کربنات ساخته می شود. استفاده از چراغ های LED در تولید این ماژول ها منجر به افزایش برد نور تولید شده می گردد و دید بهتری را برای رانندگان در جاده های برون شهری فراهم می آورد. ماژول چراغ راهنمایی برای افزایش سطح ایمنی جاده و خیابان ها مورد استفاده قرار می گیرد و بالا رفتن سطح ایمنی شهر سبب بالا رفتن امنیت رانندگان و سرنشینان شده و همین سبب کاهش تصادفات و اتفاقات ناگوار می شود. در صورت آسیب دیدگی یکی از ماژول های چراغ راهنمایی و رانندگی، نیاز به تعویض کل چراغ نخواهد بود و با جایگزین کردن چراغ آسیب دیده با صرف هزینه ی کمتر مشکل رفع می شود. یکی از ویژگی های قابل توجهی که در این نوع محصولات دیده می شود، این است که اگر یکی از دیودهای LED به هر دلیلی خراب شود، دیودهای باقیمانده نور را با درخشش بیشتری تولید کرده و مانع از خاموشی قسمتی از ماژول می شوند.

فروش ماژول چراغ راهنمایی

ایمن ترافیک کالا در راستای تولید ماژول چراغ راهنمایی و رانندگی، به منظور هدایت رانندگان و عابران در سطوح شهری و برون شهری، انواع لوازم ترافیکی را با کیفیت بالایی به مشتریان معرفی می نماید. شما می توانید برای صورت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت ماژول چراغ راهنمایی و خرید این محصول، با کارشناسان فروش ایمن ترافیک کالا در تماس باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^