سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ماسک تنفسی فیلتردار

یکی از رایج ترین خطراتی که افراد عام رو تحت تاثیر قرار می دهد، آلودگی هواست که به جهت شهر زندگی شهری هر روز این میزان آلودگی روزانه افزایش پیدا می کند اما این تنها دلیل استفاده از ماسک تنفسی نیست و البته ماسک تنفسی به یک نوع خاص خلاصه نمی شود. به همین دلیل در این بخش به بررسی انواع ماسک تنفسی نوع کاربری هر کدام از آن ها می پردازیم. به طور کلی ماسک صورت به هر نوع و هر شکلی که باشد از هوای آلوده یا شیمیایی که ممکن است وارد ریه شود و خطر آفرین باشد جلو گیری می کند.

بسیاری از آلودگی های محیط، با توجه به زندگی شهری و صنعتی در گستره ای وسیع، از طریق ریه جذب بدن می شوند که برای مقابله با آنها ساده ترین روش و کاربردی ترین آن ها استفاده از ماسک تنفسی است.

یکی از انواع آسیب هایی که ممکن است از طریق هوای آلوده به مواد شیمیایی وارد شود شامل: دود غلیظ، براده های چوب یا فلز در کارگاه های صنعتی، گاز های شیمیایی که در آزمایشگاه های مواد شیمیایی حجم بسیاری از این گاز وجود دارد و دیگر آلودگی های که  می تواند به راحتی دستگاه تنفسی افراد را به خطر بیاندازد و در مواقعی موجب از دست دادن جان آن ها شود.

اگر بخواهیم بر اساس مشاغل ماسک های تنفسی را مورد بررسی قرار دهیم باید گفت که در مشاغلی که در آن مواد آلاینده در آن  بسیار است، ماسک های متفاوتی از نوع ماسک نمیم صورت تک فیلتر یا انواع ماسک صورت نیم صورت و ماسک صورت تمام صورت وجود دارد.

انتخاب ماسک صورت مناسب برای خودتان یا کارکنان در کارگاه باید براساس برخی از نکاتی باشد که به بررسی آن می پردازیم، یکی از رایج ترین ماسک هایی که افراد عام بسیار از آن استفاده می کنند، ماسک تنفسی کاغذی است این نوع ماسک می تواند در بسیاری از مواقع کاربرد ایده آلی را داشته باشد اما نه در تمام مشاغل و در برابر تمام آلاینده ها، بنابراین برای خرید ماسک باید به نوع و کاربرد هر کدام توجه کنید.

کاربرد و انواع ماسک تنفسی

علاوه بر انواع متفاوت ماسک تنفسی، انواع فیلتر ماسک هم وجود دارد که نوع فیلترینگ هر کدام از آن ها با یکدیگر متفاوت است و هماهنگی دارد با نوع کاربری آن ها،  اگر تصمیم دارید خود و یا کارکنان خود را در برابر ذرات خطرناک و گاز و بخار محافظت کنید باید نسبت به کاربرد هر کدام از انواع ماسک با فیلتر شناخت کافی را داشته باشید، تمام ماسک ها دارای فیلتر هستند اما اینکه کدام ماسک یا به نوعی کدام ماسک فیلتر دار می تواند دستگاه تنفسی را به خوبی پوشش دهد.

خرید ماسک تنفسی

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده ماسک تنفسی و ارائه دهنده انواع فیلتر ماسک که در دسته تجهیزات ایمنی توانسته است محصولات خود را برای بالا بردن سطح ایمنی مشاغل به صورت استاندارد و با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به مشتریان و بازدید کنندگان محترم خود ارائه دهد.

ایمن ترافیک کالا با توجه به تنوع ماسک ها، مجموعه ای از کاربردی ترین ماسک های ایمنی و چند نمونه فیلتر ماسک را عرضه کرده است که شامل: ماسک فیلتر دار، ماسک تنفسی، فیلتر ماسک شیمیایی و... می شود.

فروش فیلتر ماسک توسط ایمن ترافیک کالا و دسترسی آسانی که بدون محدودیت خواهید داشت ، کمک می کند که خرید ماسک تنفسی و فیلتر ماسک تنها با چند کلیک ساده امکان پذیر باشد.

مشتریان و بازدید کنندگان محترم سایت می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما که در بخش فروش انواع ماسک  کار و فروش فیلتر ماسک در زمینه ی قیمت ماسک تنفسی نیم صورت و خرید ماسک در تماس باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
3 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^