سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فلاشر LED جلو داشبوردی

چراغ فلاشر پلیسی روی داشبوردی

چراغ پلیسی رو داشبوردی با طراحی ویژه و ساختار خاص برای تامین نیازهای نیروی نظامی تولید می گردند. ایمن ترافیک کالا در راستای فروش انواع تجهیرات پلیس به صورت آنلاین، فلاشر LED جلو داشبوردی را برای استفاده در روی داشبورد یا شیشه ی اتومبیل معرفی می کند. چراغ پلیسی رو داشبوردی آفتابگیر شیشه جلو دارای LED های بسیار مقاوم بوده و به مدت طولانی نوردهی خواهد داشت. چراغ رو داشبوردی با حمل و نصب آسان جایگزین مناسبی برای چراغ های گردان بزرگ است و انرژی کم تری در مقایسه با آن مصرف می کند.

فلاشر LED جلو داشبوردی قیمت مناسبی داشته و در صورت آسیب دیدگی LED ها، قابلیت تعویض آن ها وجود دارد، هم چنین برای جلوگیری از ورود رطوبت و نفوذ گرد و غبار و حشرات به داخل چراغ ها یک عایق مناسب برای محصول طراحی گردیده است.

 

کاربرد چراغ پلیسی رو داشبوردی

چراغ پلیسی اسپرت کاربرد های متفاوتی دارند. برخی از آن ها روی داشبورد نصب می شوند وبرخی دیگر بیرون ماشین پلیس بر روی سقف نصب می شوند اما در دسته ی چراغ پلیسی، چراغ پلیسی رو داشبوردی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها ماشین های پلیس را مجهز کنید.

 

انواع چراغ پلیسی رو داشبوردی

انواع فلاشر پلیسی رو داشبوردی بر اساس نوع کاربرد آن ها می تواند بسیار متفاوت باشد. هر کدام از انواع چراغ پلیسی رو داشبوردی می توانند کاربرد های متفاوتی داشته باشند و تمام مشتریان و بازدید کنندگان می بایست از نوع نیاز خود نسبت کالای مورد نظرشان آگاهی کافی را داشته باشند.

 

خرید چراغ پلیسی جلو داشبوردی

چراغ پلیسی یکی از مهمترین تجهیزات پلیسی است که در سایت ایمن ترافیک کالا انواع این محصولات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت تولید می شود. همچنین ما به عنوان بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات پلیسی و ارائه دهنده ی انواع آن توانسته ایم در مجهز کردن تجهیزات ترافیکی به عنوان معتبر ترین شرکت خود را معرفی کنیم.

در سایت ایمن ترافیک کالا انواع محصولات پلیسی جای دارد که مشتریان و بازدید کنندگان محترم جهت خریداری محصولات و همچنین آگاهی از قیمت انواع این محصولات می توانند از طریق راه های ارتباطی که در سایت ایمن ترافیک درج شده است با کارشناسان فروش ما در بخش فروش چراغ پلیسی اسپرت در تماس باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
7 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^