سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

علامت بازیافت

علامت بازیافت یکی از انواع تجهیزات ایمنی می باشد که به منظور مشخص کردن محل قرارگیری زباله های از جنس های مختلف در مکان مشخص برای ارسال به مراکز بازیافت، نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال چندین سطل زباله در مکان مشخصی جهت تفکیک زباله های مختلف تعبیه می شود و تابلوهای مخصوص به هر جنس زباله در روی سطل مخصوص آن نصب می شود تا راهنمایی برای اشخاص باشد که هر جنس را در سطل مخصوص به خود بیندازند.

این تفکیک باعث کاهش هزینه های بازیافت می شود. جداسازی زباله ها بر اساس جنس آن ها یکی از هزینه برترین مراحل بازیافت می باشد. علامت های بازیافت ظروف و قوطی های یک بار مصرف فلزی یک از انواع علامت بازیافت می باشد.

یکی از ویژگی های بارزی که تجهیزات ایمنی باید داشته باشند جنس خوب مواد اولیه ی آن ها و در نتیجه دوام و طول عمر بالای آن ها می باشد که این ویژگی در بین تابلوهای ایمنی موجود در ایمن ترافیک کالا به چشم می خورد. قیمت مناسب علائم ایمنی یکی دیگر از ویژگی های این محصولات می باشد.

ویژگی علامت بازیافت

یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی علامت های بازیافت است، بسیاری از شهروندان محترم متوجه تفاوت سطل های زباله شهری نیستند و بکار بردن علامت سطل بازیافت می توانند متوجه باشند که این نوع سطل زباله مخصوص بازیافت است.

اما علامت های بازیافت نیز مانند دیگر المان های شهری باید استاندار باشند تا شرایط جوی و ضربه بر روی آن ها تاثیر نگذارد، نکته مهمی که در تهیه علامت سطل بازیافت باید در نظر بگیرید این است نسبت به انواع علامت بازیافت و کاربرد علامت بازیافت شناخت کافی داشته باشید تا بتوانید خرید ایده آلی را داشته باشید.

خرید علامت بازیاف

ایمن ترافیک کالا با در نظر گرفتن استاندارد های بین المللی و در راستای آن با در نظر گرفتن انواع تجهیزات ایمنی توانسته است بهترین محصول را با بالا ترین کیفیت در اختیار مشتریان محترم خود قرار دهد، شما می توانید با کمی جستجو در فروشگاه ایمن ترافیک با انواع آن ها و کاربرد و ویژگی های هر کدام از علامت سطل بازیافت آشنا شوید.

در فروشگاه آنلاین ایمن ترافیک کالا می توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان فروش در بخش فروش علامت بازیافت در تماس باشید تا هیچ گونه ابهامی در مورد نحوه ی خرید علامت بازیافت و قیمت علامت بازیافت را نداشته باشید.

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^