سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ

علائم راهنمایی رانندگی

با گسترش شهرها و نیز با احداث جاده، معابر و گذرگاه های جدید و متعدد به منظور کاهش زمان تردد و سهولت در هنگام رانندگی استفاده از علائم و تابلوهای راهنمایی رانندگی بسیار مفید و کارآمد می باشد. علائم ترافیکی راهنمایی و رانندگی به عنوان یک زبان مشترک در بین تمام رانندگان باید قابل درک و قابل فهم باشد به همین دلیل برای قابلیت همه فهمی تابلوها در سرتاسر دنیا از یک سری علائم، مفاهیم و رنگ های قراردادی و استاندارد برای تولید تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده ها و تمام معابر استفاده می شود.

 

انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی

در تمام کشورها علائم ترافیکی بر سه دسته تولید می شوند: 
1. دسته اول شامل نشانه های بازدارنده می شود. تابلو بوق زدن ممنوع، توقف ممنوع و تابلو ایست نمونه ای از تابلوهای دسته اول به حساب می آیند. لازم به ذکر است که از نشانه های بازدارنده با نام تابلوهای انتظامی نیز یاد می شود که اغلب دایره بوده و نوار حاشیه ی قرمز دارند. 
2. دسته دوم، تابلوها و علائم هشداردهنده یا اخطاری که در اکثر موارد به شکل مثلث با نوار حاشیه قرمز با رأس روبه بالا است تولید می شوند. همچون جاده باریک می شود، کارگران مشغول کار هستند و گذرگاه عابر پیاده و ... . 
3. دسته سوم شامل تابلوهای آگاهی دهنده یا اخباری از علائم راهنمایی و رانندگی در جاده می باشد. در این دسته توصیه های عمومی بارنگ سفید، سبز، قهوه ای، زرد و آبی و در شکل های مثلث، دایره، مستطیل، مربع و یا پنج ضلعی طراحی و تولید می شوند. تابلوهایی همچون پایان منطقه محدوده سرعت، بیمارستان، تونل و ... از این گروه می باشند.

 

ابعاد تابلوهای راهنمایی و رانندگی

 

مربع 40 * 40 60 * 60
دایره (قطر) 37 60 75 90
مستطیل 33 * 80 50 * 75 70 * 100 80 * 120
مثلث 37 60 75 90

 

به طور کلی می توان گفت که علائم ترافیکی به صورت گسترده و در انواع گوناگونی در سطح شهر، جاده ها و بزرگراه ها مورد استفاده قرار می گیرد که سبب آگاه کردن رانندگان از شرایط می کند تا بتواند درست ترین تصمیم را بگیرد، برخی از این علائم ترافیکی جنبه ی هشدار و برخی جنبه ی راهنمایی دارند و هر کدام از انواع تابلو های ترافیکی با تصاویر ساده و طراحی ساده می توانند به خوبی مفهوم را به رانندگان القا کنند.

 

خرید تابلوهای راهنمایی و رانندگی

ایمن ترافیک کالا به عنوان بزرگ ترین تولید کننده علائم ترافیکی توانسته است محصولات خود را به صورت عمده و تک و به طور استاندار در اختیار شما متشریان و بازدید کنندگان محترم سایت قرار می دهد. در سایت تمام اطلاعات و راه های ارتباطی با کارشناسان ما در بخش فروش علائم ترافیکی درج شده است و شما می توانید تمام سوالات خود در زمینه های نحوه ی خرید علائم ترافیکی و قیمت علائم ترافیکی مطرح کنید، کارشناسان و متخصصان ما در ساعت های کاری آماده پاسخ گویی به تمام سوالات شما هستند.

نکته مهمی که در هنگام خرید انواع تجهیزات ترافیکی از جمله تابلو های ترافیکی باید در نظر داشته باشید، توجه به استاندارد بودن و نوع متریال بکار رفته در هر کدام از محصولات است.
فروش تابلو راهنمایی رانندگی در انواع مختلف فریم دار مثلث، دایره و مربع برای مقاصد مختلف (با توجه به نظر کارشناسان ترافیکی) در ایمن ترافیک کالا، صورت میگیرد. همچنین تابلو های ترافیکی در ابعاد، جنس بدنه و انواع برچسب های مختلف قابل سفارش خواهد بود. مشتریان برای خرید انواع تجهیزات ترافیکی و دریافت قیمت می توانند به صورت آنلاین محصولات را از سایت ایمن ترافیک کالا بررسی و مقایسه نموده و با صرف هزینه و زمان کم محصول مورد نظر را سفارش دهند و باز هم در جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید تابلو ترافیکی می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش علائم راهنمایی و رانندگی در تماس باشند.هم چنین می توانید با مراجعه به لینک زیر وارد فروشگاه اینترنت ایمن ترافیک کالا شده و لیست قیمت محصولات تجهیزات ترافیکی را مشاهده کنید. 

http://imentraffic.com/

 

  

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
8 / 10
از 2 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^