سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

علائم ایمنی

یکی از مواردی که دلیل استفاده از تابلو ایمنی می شود وجود خطر هایی است که هر لحظه در بسیاری از مشاغل وجود دارد و امکان به خطر افتادن جان در هر لحظه وجود دارد، بر همین اساس است که استفاده درست و به جا از علائم می تواند بسیار مهم باشد و حتی در بسیاری از مواقع توانسته است جان انسان ها از مرگ حتمی نجات دهد.

در برخی از موارد استفاده ی نادرست از تجهیزات ایمنی و نصب آن ها در مکان ها نامناسب سبب به خطر انداختن جان افراد می شود، بر همین اساس می توان گفت در بسیاری از موارد برای تهیه تجهیزات ایمنی نیاز به یک متخصص و یا کارشناس است تا کالا مورد نظر تهیه شود.

علائم ایمنی یا تابلو های ایمنی از میزان خطراتی که احتمال رخداد آن ها حتی بالاست، کاسته و سبب می شود که در هر نوع محیط کاری و سازمانی و یا بخش های صنعتی امنیت افراد بالا برود. علائم راهنمایی و رانندگی می تواند امنیت را به خیابان ها هدیه دهد، تابلو های ایمنی هم می تواند ایمنی را در بسیاری از مکان ها از جمله کارگاه ها، آزمایشگاه ها و صنعتی تاثیر بسیاری بگذارد. در این مکان ها از علائم ایمنی و هشدار دهنده استفاده می شود تا افراد متفرقه و کارکنان نسبت خطر های احتمالی که ممکن است اتفاق بیافتد.

کاربرد و انواع علائم ایمنی

نقش علائم ایمنی و علائم اخطاری در کاهش آسیب های جاده ای و ترافیکی بر کسی پوشیده نیست. ایمن ترافیک کالا برای محیط های مختلف علائم ایمنی مختص آن محیط را معرفی کرده و در همین راستا علائم آتش نشانی، علائم ایمنی دستوری، علائم شرایط ایمن، علائم بسته بندی و انبار و علائم اختصاصی حمل و نقل را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. معمولا برای اطلاع رسانی ممنوعیت یک کار علائم بازدارنده به کار می رود که برای کارخانه ها کاربردی است. سایر علائم همچون علائم اطلاعاتی و علائم بازیافت نیز در ابعاد و برچسب های مختلف ارائه می گردد.

اگر بخواهیم به طور کلی علائم ایمنی را از جنبه نوع کاربرد شان در مکان های متفاوت به چند دسته تقسیم کنیم می توانیم به علائم ایمنی در کارگاه، علائم ایمنی در آزمایشگاه  ها و علائم ایمنی مواد شیمانی اشاره کرد. هر کدام از این مکان ها تابلو های ایمنی مخصوص به خود شان را دارند که برای تهیه هر کدام از انواع علائم ایمنی باید شناخت کافی را نسب به سطح نیاز خود داشته باشید یا در این زمینه متخصص باشید و یا با متخصصان و مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

به طور کلی چیزی که تابلو های ایمنی را از یکدیگر متمایز می سازد، رنگ، طراحی، نوشته های کوتاه روی تابلو ها و علامت های درج شده روی آن هاست که توصیه های ایمنی را به سادگی بازگو می کند. و بر این اساس به دسته بندی های زیر تقسیم می شوند:

علائم اخطاری، علائم ایمنی دستوری، علائم شرایط ایمن، علائم آتش نشانی، علائمم بازدارنده، علائم اطلاعاتی و...

خرید علائم ایمنی

ایمن ترافیک کالا به عنوان تولید کننده تابلو های ترافیکی و تولید کننده علائم ایمنی این نوع از محصولات به صورت عمده و تک در دسته ها و زیر دسته های متفاوت به طور استاندارد به مشتریان و بازدید کنندگان محترم ارائه می دهد.

ایمن ترافیک برای آنکه مشتریان و بازدید کنندگان سایت بتوانند خرید ایده آلی را داشته باشند، کارشناسان و متخصصان خود را به طور رایگان در اختیار قرار داده است تا از طریق راه های ارتباطی که در سایت درج شده است تمام اطلاعات لازم را در زمینه ی قیمت انواع تابلو های ایمنی از جمله تابلو های کارگاهی و قیمت تابلو معبر بدست آورند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^