سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

صندلی دانش آموزی

از آنجایی که یک دانش آموز به طور میانگین یک چهارم زمان روزانه خود را در مدرسه به سر می برد، لازم و ضروری است تا هرچه بیشتر در استاندارد سازی تجهیزات مدارس مخصوصاً انواع میز و صندلی دانش آموزی و میز تحریر مدرسه کوشیده تا از ایجاد اختلالات حرکتی و بدنی نسل های بعد جلوگیری کنیم.
یکی از تجهیزات لازم و قابل توجه صندلی ها هستند که دانش آموز جهت فراگیری آموزه های مختلف ساعت های بسیاری را ناگزیر به نشستن بروی آن هاست. استفاده از مرغوب ترین کالای اولیه در طراحی و تولید صندلی های آموزشی باعث ارتقا کیفیت آموزش و نیز سبب ایجاد انگیزه و کاهش خستگی در بین آن‌ها خواهد شد.
در طراحی یک صندلی محصلی استاندارد پارامترهای متعددی را باید مدنظر قرار داد. اندازه های متناسب با ابعاد بدنی افرادی که از آن استفاده می‌کنند، جنس مواد اولیه، ارتفاع سطح نشیمنگاه صندلی از سطح زمین، عمق و... . در بین پارامترهای ساخت یک صندلی دانش آموزی، "عمق صندلی" پارامتر بسیار مهمی است چرا که عدم تطبیق آن با شخص سبب ایجاد ناراحتی های بسیاری همچون ناراحتی در پشت ساق پا، زانو و کمر می شود. از دیگر موارد پر اهمیت در طراحی یک صندلی میزان انعطاف پذیری، راحتی در نشستن می باشد. تا با طولانی شدن زمان استفاده فرد بتواند با تغییر حالت و مقداری کش و قوس از خستگی خود کم کند.

قیمت میز و صندلی دانش آموزی

ایمن ترافیک کالا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و نیز پیاده سازی پارامترهای صندلی آموزشی استاندارد سعی در استاندارد سازی تجهیزات مدارس دارد. قیمت میز و صندلی دانش آموزی بسیار مقرون به صرفه می باشد. جهت خرید تجهیزات مدارس با ما تماس بگیرید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^