سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

صندلی امتحانی

فرم صندلی امتحانی باید به گونه ای باشد که کاربر بتواند به راحتی بر روی آن نشسته، فضای کافی برای انجام عمل نوشتن را داشته باشد و در نهایت به راحتی از روی آن بلند شود. ارتفاع نشیمنگاه باید به گونه ای باشد که پاها کاملاً بر روی زمین قرار بگیرند بدونِ نیاز به خم شدن زانو و یا آویزان ماندن پا در هوا!

صندلی دسته دار امتحانی باید با ارتفاع مناسب طراحی شود تا شانه ها به صورت غیرعادی بالا نیایند و ساعد ها کامل روی آن قرار گیرند. یکی از مهم ترین فاکتور ها در طراحی و ساخت صندلی امتحانی عمق آن می باشد، عمق مناسب به اندازه طول ران پا از زانو تا کمر است. بیشتر یا کمتر بودن این پارامتر ایجاد کمر درد کرده و نیز در طی زمان نشستن، کاربر خسته خواهد شد. عرض هر صندلی در قسمت جلو و عقب متفاوت با هم است زیرا اغلب انسان ها در هنگام نشستن پاهای خود را باز از هم قرار داده و عرض بیشتری نسبت به پشت اشغال می کنند. به منظور راحتی بیشتر در هنگام نشستن بر روی صندلی امتحانی، صندلی آموزشی و حتی صندلی های ادارات لازم است تا کف صندلی حدود 5 الی 8 درجه به سمت عقب شیب داشته و از لغزش کاربر به سمت جلو جلوگیری کند. این در صورتی است که شیب در نیمکت های مدارس و در صندلی های کامپیوتر و یا میز کار باید صفر باشد تا کاربر به راحتی بر میزخود مسلط شود! پشتی صندلی باید کل کمر را پوشش دهد. بهترین حالت برای پایین پشتی صندلی این است که حدود 10 تا 20 سانتی متر پایین صندلی باید دارای قوس بوده یا خالی باشد.

فروش صندلی امتحانی

ایمن ترافیک کالا با همکاری تعدادی از معتبرترین تولیدکنندگان نیمکت مدرسه، اقدام به تولید و فروش صندلی امتحانی برای مدارس و آموزشگاه ها نموده است. به تناسب تنوع محصولات این دسته، قیمت صندلی امتحانی نیز دارای رنج متفاوتی بوده و همه مصرف کنندگان می توانند با توجه به بودجه خود از این تولیدات خریداری نمایند.

انواع صندلی امتحانی:

↓↓↓

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()
^